השוטר הקהילתי במועצה האזורית מרחבים החליט לשפץ את בית הכנסת במושב תפרח, ממש כשסיים פרצו למקום אלמונים וניסו ולגנוב את ספר התורה כשהם זרעו הרס רב במקום. מיד אחרי שהגיש תלונה, השוטר שב לשפץ את ארון הקודש שיהיה מוכן לחג

יו״ר מרכז המועצות האזוריות וראש המועצה האזורית מרחבים שי חג׳ג׳ חשף הערב סיפור מיוחד בדף הפייסבוק שלו, "לקראת החג, הנה מעשה שהיה, חלקו מרגיז אבל סופו אופטימי", מקדים חג'ג' לסיפורו.

"השוטר הקהילתי שלנו, במועצה האזורית מרחבים, ירון יפרח, הגיע באחד הימים למושב תפרח. השעה הייתה שעת התפילה וירון נכנס לישיבה להתפלל במניין. כשנכנס לבית הכנסת, ראה כי המבנה במצב רעוע ונזקק לשיפוץ. כך לא נראה מקום ציבורי, ובוודאי לא בית כנסת. ירון לא היסס ופנה אלינו בבקשה לקבל ציוד לביצוע שיפוצים. המועצה כמובן נענתה מיד וירון ניגש במרץ למלאכה. בתחילת השבוע החל לשפץ את מבנה בית הכנסת יחד עם תלמידי הישיבה, כדי להשלים את העבודות לקראת תפילות הפסח".

"אבל אז", ממשיך ראש המועצה, "ביום שלישי השבוע, כשהגיעו ירון והנערים לבית הכנסת להמשיך בעבודות, הם גילו כי אלמונים ניסו לפרוץ את ההיכל ולגנוב את ספר התורה. את ספר התורה לא הצליחו הגנבים לקחת, אבל זרעו בהיכל הרס. השוטר ירון עשה את המוטל עליו ומיהר לתחנה להגיש תלונה על ניסיון הפריצה ומיד אחר כך שב לבית הכנסת לשפץ את ארון הקודש. היום, ערב החג, סיימו ירון והנערים את רוב עבודת השיפוצים ומחר, בערב החג, יוכלו המתפללים להתפלל כראוי את תפילות החג", כך סיים.

צילום מתוך הפייסבוק של שי חג׳ג׳.