"בזמן קשה שכזה בו עם ישראל זקוק לזכויות רבות, להגנה שמיימית, אושר תחת נתניהו במחטף חילולי שבת סיטונאים מטורפים בשביל אירוע תועבה בינלאומי, זו הפקרות מוחלטת של מדינה במצב ביטחוני כה קשה" / דוד ברמן בטור זועם

בסבב הקודם (איך התרגלנו למונח הקליל "סבב") בו ליברמן עוד היה שר ביטחון, חברו לשעבר למפלגה שבנתיים חזר להיות שדרן רדיו – שרון גל, התבטא נגד הפטרון לשעבר על אוזלת היד של צה"ל ל-500 רקטות: 'צעצוע רמבה'.

אוי כמה שהמונח הזה נכון. לבכות מכך. מאז הצעצוע שודרג, לא כל 3 שנים אלא כל חצי שנה הם 'משחקים ומנסים' את הצעצוע החביב שלהם, חיי תושבי מדינת ישראל.

יותר מסמלי הדבר, שבדיוק שבוע לאחר מה שמכונה יום השואה, בו ראשי המדינה לא הפסיקו להתרברב כמה שהיום יש מי שיגן עלינו… חזרו ופמפמו את ההצהרה הנבובה "לו מדינת ישראל הייתה קיימת לא הייתה שואה".

מי שמפעיל את הצעצוע הזה הוא לא אחר ממר בנימין נתניהו, עשור שהמדינה תחת התנהלותו הוכיח יותר מכולם כמה הוא צעצוע ביטחוני, פחדן כרוני, חזק בדיבורים ובספרים, ואפס במעשים.

אם לשפוט לפי ההתנהלות מול כנופיית טרור, לסמוך על צה"ל ונתניהו זה משענת קנה רצוץ. מיליוני יהודים עומדים כברווזים במטווח, ילדים גדלים בסיוטים ובחרדות, על קרבן ההומניזם המזוייף והרצחני של 'תגובה מידתית' 'לא להסלים את המצב'. ובעיקר פסיביות חרדתית ליזום משהוא שעלול בקונסטולציה מסויימת להזיז את הכיסא הפוליטי.

לא זו אף זו, בזמן קשה שכזה בו עם ישראל זקוק לזכויות רבות, להגנה שמיימית, אושר תחת נתניהו במחטף חילולי שבת סיטונאים מטורפים בשביל אירוע תועבה בינלאומי, זו הפקרות מוחלטת של מדינה במצב ביטחוני כה קשה.

הקדוש רבי פנחם מנחם פשווזמן הי"ד ושאר החללים הקדושים, עלית למרום כקרבן עולה תמים, נפלת על קידוש השם שאין צדיקים עומדים במחיצתם, העתר וקרע עולמות בעד משפחתך ובעד כל עם ישראל, שרוח טהרה יערה ממרום, שההפקרות הזו של ההנהגה תסתיים, וישמור את שארית עם ישראל.

אין הנהגה. אין על מי לסמוך. אלא על אבינו שבשמיים. יתגדל ויתקדש שמיא רבא.