צילום: עודד קרני / לע״מ

נפתלי בנט לאחר ההפסד: "לומדים מהטעויות וממשיכים קדימה"

השר נפתלי בנט יו"ר מפלגת הימין החדש, התייחס הערב להפסד הצורם של מפלגתו, הימין החדש בבחירות האחרונות • "מי שלא יכול להרשות לעצמו להיכשל בגדול, לעולם לא יהיה אמיץ מספיק לְנַצח בגדול" • הוסיף, "לומדים מהטעויות וממשיכים קדימה"

בנאום אחרון הערב בתפקידו כשר החינוך, התייחס השר נפתלי בנט להפסד הצורם של מפלגתו, הימין החדש בבחירות האחרונות. במהלך נאומו השווה את עצמו למספר אישים שפעלו בהחלטות פורצות דרך.

"לעיתים קרובות, גורלו של הנחשון הוא שמזלזלים בך. אבל הנחשונים הם אלה שבונים את העולם. בזכות המעטים הללו, שמוכנים ליטול סיכון, שמוכנים להיאבק על דרכם כנגד כולם, שמוכנים לספוג ציניות והגחכה – העולם שלנו מתקדם. כל כלות פרס ישראל וכל החתנים היושבים כאן, כל אחת ואחד מהם הוא נחשון בתחומו".

"כשר החינוך של ישראל אני פונה מכאן לכל התלמידים, לכל יזם, ולכל אדם בישראל שנושא חלום – תהיו נחשונים! מי שלא יכול להרשות לעצמו להיכשל בגדול, לעולם לא יהיה אמיץ מספיק לְנַצח בגדול. תפעלו למען מימוש החלום שלכם. נהיה מאלו שמתאמצים ונלחמים בחזית, ולא מאלו שלועגים ומבקרים מן העורף".

עוד הוסיף, "יש לנו, למדינת ישראל, תפקיד מיוחד בעולם. ייעודנו כְּעם וְכִמדינה הוא להיות מדינת מופת נחשונית. זה יקרה רק מתוך ביטחון עמוק של מדינתנו אל מול אויבינו מבחוץ, ומתוך ניהול ויכוח בריא עם האומץ להקשיב זה לזה, מבפנים".

"בחודש האחרון ילדַיי שאלו אותי שאלות. מה המשמעות של מהלומה? איך ממשיכים? הסברתי להם הכול. שמנסים בכל מאודך, שלא מוותרים כל עוד יש סיכוי. וברגע שחוטפים מכה – קמים, לומדים מהטעויות וממשיכים קדימה".

בנט חתם את הנאום במילים "מילה אחרונה, אישית. זכיתי בארבע השנים האחרונות להנהיג את החינוך של כל ילדי ישראל – חילונים, חרדים ודתיים, יהודים וערבים, בדואים, דרוזים וצ'רקסים, כולם היו ילדיי. תודתי העמוקה לכם, אזרחי ישראל, ולבורא עולם, על שהענקתם לי את הזכות לשרת אתכם. רק דבר אחד אני יכול לומר: עשיתי הכי טוב שיכולתי למענכם, עם ישראל, העם האהוב שלי. יש עוד כל כך הרבה עבודה, ויש אנשים טובים לא פחות ממני שיעשו אותה. אתם בידיים טובות. אני אוהב את העם שלי, עם ישראל, ואת הארץ שלי, ארץ ישראל, בכל לבי. ואני מבטיח: בכל מקום שבו אהיה, לעולם לא אפסיק לתת כל שאוכל לְעם ישראל".

2 תגובות

אחרי כזה נאום, בחירות הבאות הוא מקבל 10 מנדטים

אין לו אפי' רמז של ביקורת על אף אחד.
יש מה ללמוד ממנו. ודו"ק.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן