אילסטולציה. צילום: Chen Leopold/Flash90

זעזוע בבית שמש: מזוזות נעקרו, נקרעו וחוללו בבניין ברמה ג'-2

אמש התגלה באחד הבניינים ברמת בית שמש ג'-2 כי שני מזוזות בבניין נעקרנו ממקומם, נקרעו והושלכו על הרצפה בביזיון מחפיר. דיירי הבניין הזעיקו את המשטרה שאספה את הראיות ופתחה בחקירה. ראש העיר: "למצות את הדין עם האחראים לכך"

אמש התגלה באחד הבניינים ברמת בית שמש ג'-2 כי שני מזוזות בבניין נעקרנו ממקומם, נקרעו והושלכו על הרצפה בביזיון מחפיר. דיירי הבניין הזעיקו את המשטרה שאספה את הראיות ופתחה בחקירה.

בעקבות המקרה שוחח המשנה לראש העיר שמואל גרינברג עם מפקד נקודת המשטרה ברמב"ש וביקש לחקור את העניין עד תומו. גרינברג אמר כי "מקרה זה הוא חמור מעין כמוהו וזאת פגיעה בקדשי ישראל שלא ניתן לעבור עליה לסדר היום". מפקד המשטרה הבטיח למצות את הבדיקה ולמצות את הדין עם אותם פורעים. שמואל גרינברג אמר שי"משיך ללוות את הנושא ולא נרפה עד למציאת מבצעי המעשה הנפשע הזה".

ראש העיר ד"ר עליזה בלוך מסרה כי, "קמנו הבוקר לעדכון מזעזע כי הוסרו שתי מזוזות ברחוב עמוס הנביא מפתחי הבתים. שוחחתי עם מפקד המשטרה בנושא וביקשתי ממנו לבדוק ולחקור מי עשה זאת ולמצות את הדין עם האחראים לכך. בשעה זו מתקיים דיון בנושא והעניין יטופל בחומרה רבה. נמשיך להצעיד את בית שמש ברוח השותפות והאחדות בה מעוניינים רוב גמור של תושבי העיר. אירוע זה ואירועים חריגים אחרים שנעשו ע"י גורמי שוליים, לא יעיבו על אירועי האחדות הרבים שחווינו בימים האחרונים."

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *