רבני העיר ביתר עילית התכנסו בעקבות האסונות שאירעו לאחרונה בעיר • בישיבה דנו הרבנים על הדברים הטעונים תיקון בעיר • הגר"צ ברוורמן: "ככל שאנו נתקן את העניינים הדורשים תיקון בעיר, נזכה שלא יהיה עוד שוד ושבר בעירנו" • תמונות בלעדיות מהכינוס

בעקבות האסונות הרבים שפקדו בחודש האחרון את העיר ביתר עילית התכנסו רבני העיר בראשות דייני בית הדין לאסיפה מיוחדת במעונו של הגאון רבי מאיר שמחה אויערבאך חבר בית הדין ורב שכונת הדקל בעיר.

אחד המשתתפים בכינוס סיפר ל'חדשות JDN כי בכינוס העלו הרבנים מגוון של עניינים הטעונים תיקון בעיר, ענייני שמירת השבת, כשרות, צניעות במרחב הציבורי ועוד רבות, כאשר ההחלטות שהתקבלו לאחר דיון ער במשך שעות רבות, ימומשו בזמן הקרוב.

ראב"ד ביתר עילית הרב צבי ברוורמן שליט"א שפתח את הכינוס אמר שבשעה שכזאת, עת שמתרחשות טרגדיות בעירנו, אין דבר חשוב יותר מכינוס של כל רבני העיר בשלום ובאחדות מוחלטת על מנת לדון יחד בענייני העיר, וכי על כל רב ורב בקהילתו, להעביר את הדברים שמתבררים בכנס זה. הרב ציין כי ב"ה יש שיתוף פעולה מלא של ראש העיר וסגניו, בדאגה משותפת לכל ענייניה הרוחניים של העיר, והעיר זכתה כי אלו ממלאים בשמחה כל דרישה ובקשה של רבני העיר.

בכינוס השתתפו ונשאו דברים רבנים רבים נוספים, לראשונה השתתף בפורום זה של רבני העיר, גם הגר"מ מינצברג רבה החדש של קהילת ה'מתמידים', שבתקופת הזמן הקצרה בה הוא משמש כרב הקהילה, הפך לכתובת מרכזית בכל ענייני הדת בעיר.