בהופעת גדולי הזמר: ההדלקה המרכזית בצפת

עיריית צפת תקיים הדלקה מרכזית חגיגית לכבוד התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי עם גדולי התורה וענקי הזמר: יום רביעי, ל"ג בעומר החל מהשעה 20:00 ברחבת הסראיה, בהשתתפות הזמר החסידי הבינלאומי אוהד מושקוביץ, הזמר איציק דדיה והזמר יהונתן שיינפלד עם תזמורת מורחבת של ארה'לה נחשוני

ראש עיריית צפת ויו"ר התרבות התורנית שוקי אוחנה פעל לקיום הדלקה חגיגית לרגל ל"ג בעומר והמשך מסורת ההלדקות בעיר צפת!. עיריית צפת תתקיים אירועי חגיגי לרגל ההדלקה המרכזית לכבודו של התנא רבי שמעון בר יוחאי זיע"א, במימון העירייה ותמשיך את המסורת שייסד הרב נהוראי לחיאני שליט"א.

השנה אי"ה יופיעו בצפת ענקי הזמר: הזמר החסידי הבינלאומי אוהד מושקוביץ, הזמר איציק דדיה והזמר יהונתן שיינפלד עם תזמורת מורחבת של ארה'לה נחשוני באירוע ברוב פאר והדר, ביום רביעי, ל"ג לעומר, י"ז באייר תשע"ט, החל מהשעה 20:00 ברחבת הסראיה.

את המעמד יכבדו רבה של ירושלים הראשל"צ הגאון הרב שלמה משה עמאר שליט"א, ראש עיריית צפת שוקי אוחנה, הרב נהוראי לחיאני, חברי מועצת העיר רבנים ואישי ציבור, שרים וחברי כנסת.

לדברי הרב נהוראי לחיאני "תכננתי לערוך אירוע מצומצם באמצעות ארגון "מאירים", בתחילת השבוע קיימתי פגישה עם ראש העיר מר שוקי אוחנה שמיד שמח לשתף פעולה ודאג למימון גדול ומשמעותי המאפשר לקיים אירוע מפואר בהיקף ענק של אומנים ותזמורת מהשורה הראשונה, במה מכובדת, מהנדסים מערך הבטחה ושמירה. זוהי זכות גדולה עבורי ועבור תושבי העיר, שצפת הסמוכה למירון ומקום קבורתו של התנא הקדוש זו שנה שישית שמקיימת ברוב פאר והדר הדלקה לכבודו, ראש העיר שוקי אוחנה עשה מאמצים גדולים ורתם את עובדי העירייה שהאירוע יתקיים ויעבור בהצלחה"

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "אני רואה חשיבות רבה בקיום אירועי תרבות תורנית לרווחת תושבי העיר צפת. לאחר אירועי פסח הנרחבים לציבור החרדי, פעלנו על מנת להקצות משאבים משמעותיים על מנת לקיים את ההדלקה המרכזית לכבוד התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי בהשתתפות גדולי התורה וענקי הזמר. אני קורא לתושבי העיר ליטול חלק באירוע לכבודו של הרשב"י, שזכותו תגן בעדינו ובעד עירנו אכי"ר".

2 תגובות

שוקי אוחנה אחלה ראש עיר !!!
כל הכבוד לו.

שוקי אוחנה ראש העיר שלא עושה כלום רק פרסומות בעיתונים ורעש חוץ מזה צפת נמצאת במצב של תשתיות קשות מאוד שהוא לא מתחיל אפילו לטפל בה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן