לאחר הכרזת ראש עיריית רמת גן כי בכוונתו לאפשר הפעלה של תחבורה עירונית בשבת, כתב כי: "יש לסיעת שס חופש הצבעה בנושאי דת". לצד זאת איים: "מציע לא להיסחף אחרי התקשורת החרדית שכן לא תהיה תחבורה ציבורית באמת בר"ג"

לאחר הכרזת ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן כי בכוונתו לאפשר הפעלה של תחבורה בעיר בשבת במימון העירייה, הבהיר בהתכתבות פנימית שנחשפה על ידי ישראל פריי ב'קו עיתונות' כי, "יש לסיעת שס חופש הצבעה בנושאי דת כמו לכל סיעה אחרת. זכותם להלחם ולשכנע ואף להצביע נגד", כלשונו.

לצד זאת אמר כי, "מדובר בהבטחה שהבטחנו בגלוי ומוצהר בבחירות כל המועמדים והיא לא נתונה למשא ומתן עם כל ההערכה ואהבה שלי לחברי סיעת שס". לצד זאת צריף איום וכתב כי, "מי שינסה לעשות פה פוליטיקה בגרוש רק יגרום לנזקים. מציע לא להיסחף אחרי התקשורת החרדית שכן לא תהיה תחבורה ציבורית באמת בר"ג".

כזכור, הבוקר הצהיר ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה כי בכוונתו להפעיל בקרוב מידי שבת עשרות אוטובוסים ברחבי העיר רח"ל. ראש העיר רמת גן, הצהיר זאת בעבר במהלך כנס בעיר בית שמש כי בקרוב תופעל תחבורה ציבורית בשבת ברמת גן. בדבריו אמר כי, התחבורה תפעל מהצירים הראשיים למוקדי בילוי בתל אביב. כמו כן, בשבת בצהרים תפעל תחבורה ציבורית גם לים.

אלא שבעוד במפעל פניציה כלל הנציגים החרדיים יצאו למאבק נגד העבודות בשבת, דווקא בעיר רמת גן הסמוכה לבני ברק, עד כה הנציגים בחרו שלא להגיב לפניית חדשות 'JDN' לנוכח חילולי השבת העצומים שאמורים להתחיל בקרוב. מה גם שהסיעות החרדיות בעיר רמת גן חברים בקואליציה העירונית.