השרה רגב הודתה בשידור כי שיקרה כשאמרה במהלך קמפיין הבחירות שהצביעה עבור סער בפריימריז: "אני לא הצבעתי לו. אמרתי בשידור שהצבעתי לו יום אחרי הפריימריז בקמפיין בשביל אחדות הליכוד". לדבריה, "אני בדרך כלל עומדת מאחורי הדברים שאני אומרת"

שרת התרבות והספורט מירי רגב אמרה היום (ראשון) בראיון לגלי צה"ל כי היא לא הצביעה בפריימריז בליכוד לח"כ גדעון סער. זאת, למרות שאחרי הבחירות המקדימות היא אמרה בראיון בדיוק ההיפך. "אני לא הצבעתי לו. אמרתי בשידור שהצבעתי לו יום אחרי הפריימריז בקמפיין בשביל אחדות הליכוד", אמרה רגב בראיון ל'גלי צה"ל.

במהלך הראיון נשאלה האם היא מצטערת שהצביעה עבור סער בפריימריז והשיבה כי, "לא נעים לי להגיד לך, הוא לא הצביע לי – ואני לא הצבעתי לו". המגיש ציין בפני רגב כי היא הודיעה על תמיכתה בסער בשידור, אך היא השיבה: "מותר לפעמים להגיד דברים בשביל אחדות הליכוד. הוא יודע טוב מאוד שהוא לא הצביע לי ואני לא הצבעתי לו. אחדות הליכוד יותר חשובה אם הצבעתי לגדעון סער או לא".

המראיין הוסיף בחצי הומור, "כמו ששמיר אמר "למען ארץ ישראל מותר לשקר", אז למען הליכוד מותר לשקר?!". השרה רגב השיבה כי,"כן, כן. אני אמרתי… זה לא עניין של מותר לשקר. בואו, תראו… אני בדרך כלל עומדת מאחורי הדברים שאני אומרת. בדיוק סיפרתי את זה לאחד הפעילים שדיבר איתי בשבוע שעבר. בישיבה הוא אמר לי: "תגידי, מה, הרי את לא הצבעת (לסער). למה זה?". עכשיו תראה, באמת אחדות הליכוד הייתה לי חשובה יום אחרי הפריימריז והיא חשובה לי גם היום"

רגב הכחישה בראיון כי יש הכוונה לדרוש את חוק החסינות בהסכמים הקואליציוניים: "לא ראיתי שום מסמך או הצעה. אמרו גם לוין וגם נתניהו שחוק החסינות הוא לא חלק מההסכמים הקואליציוניים. אבל במה תתעסק התקשורת? אז ממציאים דברים. יש גם חלק בליכוד שאוהבים שיהיו כותרות נגד נתניהו. שוב, יכול להיות שהחוק יעבור בהמשך הדרך, אבל זה לא חלק מההסכמים הקואליציוניים".

השרה בליכוד תקפה בחריפות את גדעון סער ואמרה כי, "גדעון סער נתן את האמירה שלו בעניין חוק החסינות. עכשיו, אין קשר בין האמירה שלו להסכמים הקואליציוניים כי זה לא עלה בהסכמים האלה. הייתי מצפה מגדעון סער שיודע מה זה משא ומתן ומבין את המורכבות והרגישות בזמן המו"מ, להירגע רגע, לנשום. אז הוא יקבל כותרת בעוד שבועיים, מה קרה? זו לא הדרך להיות שר. רק לתקוף את ראש הממשלה – זו הדרך?".

"היום מבינים שבשביל לקבל כותרת צריך לתקוף את ראש הממשלה, ולכן הוא תוקף את ראש הממשלה. גם מיכל שיר. אם גדעון סער היה בודק רק עם יריב לוין, לא צריך יותר, האם הנושא נמצא על סדר היום". עוד הוסיפה כי, "אתה יכול להגיד דברים מסוימים, אבל בעיתוי הנכון. הוא בחר בעיתוי רע מאוד כדי להביע את דעתו בנושא חוק החסינות. הוא חרד למערכת המשפט? אנחנו חרדים ממערכת המשפט. אתם צריכים להיות חרדים מחוסר האיזונים מול מערכת המשפט".