בפעם השנייה בשבועות האחרונים: ביזוי והשחתה של מזוזות והפעם בעיר חיפה. התושבים נזדעזעו הבוקר לגלות כי אלמוני ביזה את המזוזות ואף השחית את חלקן. המשטרה שהוזעקה למקום פתחה בחקירה ואף דגמה ממצאים שהיו על המשקופים בדירות

המשטרה חוקרת ארבע תלונות שהתקבלו ביממה האחרונה, בדבר חשד להשחתת וביזוי מזוזות בפתח בתים פרטיים באחת השכונות בעיר חיפה.

התושבים שהתעוררו הבוקר הזדעזעו לגלות כי אלמוני ביזה את המזוזות בצורה מחרידה ואף השחית חלק מהן. לאחר שהתברר כי מדובר במעשה שיטתי החליטו התושבים להגיש תלונה במשטרה כעל מנת לעצור את המשחית.

חוקרי הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל שהוזעקו הבוקר, דגמו מהזירות את הממצאים שנמצאו על המשקופים, על מנת להפיק ראיות שיוכלו לסייע באיתור מבצע העבירה, לצד איסוף ממצאים נוספים באזור.

רק לפני מספר ימים אירע מקרה דומה בעיר בית שמש כאשר התגלה באחד הבניינים ברמת בית שמש ג'-2 כי שני מזוזות בבניין נעקרנו ממקומם, נקרעו והושלכו על הרצפה בביזיון מחפיר. דיירי הבניין הזעיקו את המשטרה שאספה את הראיות ופתחה בחקירה.

בעקבות המקרה שוחח המשנה לראש העיר שמואל גרינברג עם מפקד המשטרה ברמב"ש וביקש לחקור את העניין עד תומו. גרינברג אמר כי "מקרה זה הוא חמור מעין כמוהו וזאת פגיעה בקדשי ישראל שלא ניתן לעבור עליה לסדר היום". מפקד המשטרה הבטיח למצות את הבדיקה ולמצות את הדין עם אותם פורעים. שמואל גרינברג אמר ש"ימשיך ללוות את הנושא ולא נרפה עד למציאת מבצעי המעשה הנפשע הזה".

מהמשטרה נמסר "רואים בחומרה את העבירה, כאשר כל כיווני החקירה נבדקים ולפיכך, מפעילה את כל האמצעים הנדרשים, על מנת לחשוף את מבצע העבירה עד למעצרו לשם מיצוי מלוא חומרת הדין".

עוד בנושא
אמש התגלה באחד הבניינים ברמת בית שמש ג'-2 כי שני מזוזות בבניין נעקרנו ממקומם, נקרעו והושלכו על הרצפה בביזיון מחפיר. דיירי הבניין הזעיקו את המשטרה שאספה את הראיות ופתחה בחקירה. ראש העיר: "למצות את הדין עם האחראים לכך"