מבצע מירון תשע"ט יוצא לדרך: הכוחות, ההוראות והתמונות הראשונות

בתום חודשים של הערכות ממושכת ומאומצת, החל השלב המרכזי במוכנות של משטרת ישראל להילולת הרשב״י במירון. משעות הבוקר המוקדמות ערוכים שוטרי משטרת ישראל בפריסה מלאה לקראת הגעתם הצפויה של מאות אלפי חוגגים

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

בתום חודשים של הערכות ממושכת ומאומצת, החל השלב המרכזי במוכנות של משטרת ישראל להילולת הרשב״י במירון. משעות הבוקר המוקדמות ערוכים שוטרי משטרת ישראל בפריסה מלאה לקראת הגעתם הצפויה של מאות אלפי חוגגים ומאמינים להילולה. הערכות זו תמשך ביממה הקרובה ועד לסיום ההילולה מחר 23/5/19, סמוך לחצות.
 
במבצע נוטלים חלק אלפי שוטרי משטרת ישראל ביניהם, שוטרי אגף התנועה ומשמר הגבול וכן מופעלים אמצעים טכנולוגיים רבים ובכללם רחפן, מערך נרחב של מצלמות אבטחה ומסוק מהמערך האווירי של משטרת ישראל, לקבלת תמונות מהאוויר בשידור חי על המתרחש בגזרה.

יחד עם כוחות משטרת ישראל פועלים גופים נוספים ובהם: מועצה אזורית מרום גליל, כב״ה, מד״א, איחוד הצלה, זק"א, עזר מציון, פקע״ר , רט"ג, המקומות הקדושים, המשרד לענייני דת ומשרד התחבורה .

אתמול (21/5/19), בוצע תרגיל בהובלת ובפיקוד משטרת ישראל, המדמה תרחישי חירום עם נפגעים במספר מתארים לכלל הכוחות הפועלים במתחם ההילולה ובצירי התנועה הסמוכים במטרה לבחון את מוכנות ותיפקוד כלל כוחות החירום וההצלה, ובנוסף לתרגל את נושא הפיקוד והשליטה של מפקדי המערכים השונים.

כחלק מתהליך של הפקת לקחים מארועים שונים שימרנו ושיפרנו מספר נושאים הקשורים לביטחון הציבור,בטיחות ושמירת הסדר הציבורי וביניהם: ויסות קהל לטרמינל נוסף סמוך להר, הוספת כניסות קהל נוספות לתחום המושב, שיפור תשתיות בצירי החירום ובצירי תנועת הולכי הרגל, הצבת מסכי צפיה גדולים להצגת אירועי ההדלקות והכל במטרה למנוע צפיפות קהל ודוחק ולשמור על ביטחון ובטיחות הציבור.

משטרת ישראל פונה לציבור המבקרים להקפיד על כללי הבטיחות הבאים: צפוי מזג אויר שרבי יש להקפיד על שתיה מרובה. אין לטפס על עמודי חשמל/גדרות/קראוונים/תחנות אוטובוס/עצים ולנוע רק בדרכים המסומנות להולכי רגל. יש לשמור ולפקח על הילדים הקטנים בצמוד למבוגר אחראי ולענוד על ידם צמיד המחולק בנקודת זק"א. הציבור מתבקש להישמע להוראות השוטרים והסדרנים ולהימנע מלהידחק לאזור ההדלקות.

"משטרת ישראל ערוכה לכל תרחיש ובעת הצורך תופעל מערכת כריזה בשפות שונות ויינתנו הנחייות לציבור בהתאם,הציבור מתבקש להישמע להנחיות", נמסר מהמשטרה.

מרכז המידע של משטרת ישראל ייתן מענה בנושאים שונים בטלפון מספר: 1-700-500-679. עד לסיום המבצע

מספר הטלפון של מוקד המידע הארצי של משטרת ישראל הוא 110.

מספר הטלפון למוקד איתור ילדים אובדים הוא: 1220 מכל טלפון.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell