צילום: פלאש 90

כחלון מאשר: "נרוץ בבחירות הקרובות עם הליכוד" • צפו

שר האוצר משה כחלון מאשר: "החלטנו שבמידה ויוקדמו הבחירות לכנסת ה-22, מפלגת כולנו תרוץ ברשימה משותפת עם הליכוד לבחירות. מפלגת כולנו תמשיך להיות מפלגה חברתית, ימנית, לאומית וממלכתית ותשמור על הערכים שלשמם קמנו". צפו

לאחר שמזכירות הליכוד אישרה מוקדם יותר היום את החיבור עם מפלגת כולנו, שר האוצר ויו"ר מפלגת כולנו משה כחלון מאשר "במידה ויוקדמו הבחירות, מפלגת כולנו תרוץ יחד עם הליכוד".

בדבריו אמר כחלון: "החלטנו שבמידה ויוקדמו הבחירות לכנסת ה-22, מפלגת כולנו תרוץ ברשימה משותפת עם הליכוד לבחירות. מפלגת כולנו תמשיך להיות מפלגה חברתית, ימנית, לאומית וממלכתית ותשמור על הערכים שלשמם קמנו. אני מאוד מקווה שראש הממשלה יצליח להרכיב את הממשלה ב-30 השעות הקרובות".

כחלון הוסיף "כשר אוצר אני יכול לומר בביטחון מלא – הרבה מאוד מיליוני שקלים יבוזבזו לשווא. אין טעם להגיע לבחירות פעמיים תוך זמן קצר. מדובר על מאות מליונים שאנחנו צריכים אותם למקומות אחרים".

כזכור, מוקדם יותר היום מזכירות הליכוד אישרה ברוב גדול את הצעת ראש הממשלה נתניהו למיזוג עם כולנו. יושב ראש כולנו משה כחלון ישובץ במקום החמישי ואילו חברי הכנסת הנוספים ישוריינו בין המקומות ה-15 ל-35.

בניסיון לשכנע את חברי המזכירות לאשר את ההצעה לשריין ארבעה מקומות ברשימה לחברי סיעת כולנו טען ראש הממשלה נתניהו בישיבה, "יחד עם כחלון נקבל יותר מ-40 מנדטים".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *