הוריה של ילדה כבת 3.5 הזעיקו הלילה צוותי רפואה לאחר שראו כי ביתם אינה מגיבה. אך למרבה הצער התברר שהיא ללא דופק וללא נשימה. בהמשך נקבע מותה בבית החולים. ההלוויה תתקיים בשעה 12:30 בבית העלמין ירקון

טרגדיה בעיר התורה: הוריה של ילדה בלומי זילברמן, בת 3.5 הזעיקו הלילה (שני) אחרי חצות צוותי רפואה לאחר שראו כי הילדה אינה מגיבה. אך למרבה הצער אלה גילו שהיא ללא דופק וללא נשימה ובהמשך נקבע מותה בבית החולים.

מתנדבי רפואת חירום שהגיעו לביתה של הילדה ברחוב שדרות רמב"ן בעיר, החלו מיד בביצוע פעולות החייאה, אך למרות המאמצים מצבה הוסיף להדרדר. הילדה פונתה תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים 'שיבא' בתל השומר, שם הרופאים נלחמו על חייה, אולם לאחר כשעה לא נותר לרופאים אלא לקבוע את מותה. בני המשפחה סיפרו כי הילדה לא הרגישה טוב ביממה האחרונה.

ניסן וואזנר והרשי אורטנר – חובשים בארגון הצלה שהיו במקום, סיפרו: "היינו בקרבת מקום והוזנקנו לילדה כבת 5 (ולא פעוטה כפי שדווח בהודעה הקודמת) שנמצאה על ידי הוריה כשהיא מחוסרת הכרה. הגענו למקום והתחלנו בביצוע פעולות החייאה בסיוע מתנדבי הצלה נוספים וכונני מד"א ולאחר זמן קצר היא פונתה על ידי ניידת טיפול נמרץ תוך כדי פעולות החייאה להמשך טיפול רפואי בבית החולים שיבא בתל השומר".

הלוויתה של הילדה בלומה זילברמן ע"ה תתקיים בשעה 12:30 בבית העלמין ירקון. בפעילות ארגון זק"א ת"א הושג ויתור על נתיחת הגופה.