צילום: פלאש 90

גבאי לליברמן: "אשחרר את הסרטון כשתגלה מי שילם לבתך מיליונים"

ליברמן קרא לגבאי לחשוף את ההקלטה בה הבטיח נתניהו להשאיר את ליברמן מחוץ לקואליציה אם גבאי יצטרף. "כדאי שיהיה לו אומץ להראות את מה שהוא הקליט בבית נתניהו". גבאי השיב: "אשחרר את הסרטון כשתגלה מי שילם לבתך מיליונים"

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • מארז תנובה חגיגי עד הבית! תנובה מחלקת לכם מארזים שווים עד הבית. נכנסים, משחקים, ויכולים לזכות! למה אתם מחכים? שחקו עכשיו >>

  תוכן מקודם

בפתח ישיבת סיעת ישראל ביתנו קרא ליברמן לגבאי לחשוף את ההקלטה בה הבטיח ראש הממשלה בנימין נתניהו להשאיר את ליברמן מחוץ לקואליציה אם גבאי ייעתר לבקשה להצטרף אליה. "גם לגבאי כנבחר ציבור כדאי מאוד שיהיה לו אומץ להראות לציבור את כל מה שהוא הקליט בבית ראש הממשלה", אמר.

יו"ר העבודה אבי גבאי השיב לו "מר ליברמן. מסכים. בתמורה תגלה לעם ישראל מי ולמה שילם 3 מיליון דולר לבתך כשהייתה רק בת 21".

כזכור, לאחר פיצוץ השיחות בין הליכוד למפלגת העבודה על צירופה לקואליציה בראשות נתניהו, התפרסם כי אבי גבאי דרש מנתניהו לתעד עצמו מתחייב כי לא יישב עם אביגדור ליברמן בקואליציה לעולם.

בהמשך ישיבת הסיעה ליברמן תקף את התנהלות הליכוד במשא ומתן הקואליציוניים: "בזמן שאנחנו היינו אצל הנשיא, כבר התחילו מאחורי גבנו לחפש לנו תחליפים. לאורך כל המשא ומתן היה ניסיון להביא רכש מכחול לבן, ניסו להביא את אבי גבאי, ניסו לפרק לנו סיעה ולפתות כל חבר כנסת בנפרד. אני רוצה להדגיש שלא ניהלנו שום משא ומתן מאחורי גבו של ראש הממשלה ולא עם המועמדים הפוטנציאליים לא מחוץ לליכוד ולא בתוך הליכוד".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן