מנכ"ל משרד ראש הממשלה יואב הורוביץ הודיע לנתניהו על רצונו לסיים את כהונתו. נתניהו הודה להורוביץ על "שלוש שנות שירות מסור ומקצועי". סגן מזכיר ראש הממשלה רונן פרץ ישמש ממלא מקום בשותפות עם ראש המועצה הלאומית לכלכלה פרופ' אבי שמחון

יואב הורוביץ, ששימש בשנה האחרונה כמנכ"ל משרד ראש הממשלה, הודיע היום (שלישי) לראש הממשלה בנימין נתניהו על רצונו לסיים את התפקיד, הודעה זו באה בהמשך להודעה של הורוביץ מלפני הבחירות האחרונות, בה ביקש מראש הממשלה לסיים את תפקידו עם הקמת הממשלה. יואב הורוביץ שימש בשלוש השנים האחרונות כראש הסגל של ראש הממשלה ובשנה האחרונה שימש במקביל כמנכ"ל משרד ראש הממשלה.

נתניהו הודה ליואב הורוביץ על "שלוש שנות שירות מסור ומקצועי שבהן טיפל בנושאים הלאומיים והמרכזיים שעל סדר היום של מדינת ישראל, בהם נושאי התיישבות, ביטחון, כלכלה וחברה". נתניהו הוסיף כי "יואב היה בצמתי העשייה המרכזיים וסייע לי רבות בעשייה חשובה למען מדינת ישראל. אני בטוח שהוא ימשיך לעשות חיל בהמשך דרכו".

יואב הורוביץ מסר: "אני רוצה להודות לראש הממשלה על ההזדמנות והאמון שקיבלתי ממנו ועל הזכות לעבוד לצידו ולשרת את אזרחי ישראל ואת מדינת ישראל".

מי שיחליף את הורביץ בתקופה הקרובה הוא סגן מזכיר הממשלה רונן פרץ שיכהן כממלא מקום מנכ"ל משרד ראש הממשלה ויעבוד בשותפות עם ראש המועצה הלאומית לכלכלה פרופ' אבי שמחון, נתניהו אמר לאחר החלטתו כי "אני בטוח שרונן, שנמצא במשרד כבר שש שנים, ידע לנהל את המשרד באופן מקצועי וראוי".