יו"ר הבית היהודי לשעבר תקף את ח"כ יוגב ברקע הבחירות המתקרבות. בנט כתב לחבר מפלגתו לשעבר: "מוטי אולי התבלבלת. אינני רוצה לחזור אליך, ואינני מתחרט על המהלך להקמת הימין החדש". זאת בתגובה לדברי יוגב כי "בנט בגד בבית היהודי"

הקרבות הפוליטיים בזירת הציונות הדתית הופכים לקרב חסר תקדים בין בנט למוטי יוגב. הבוקר תקף חבר הכנסת מוטי יוגב את שר החינוך לשעבר נפתלי בנט, מי שעמד בראש המפלגה עד לנטישה והקמת מפלגת הימין החדש, בראיון לגלי ישראל.

יוגב טען כי בנט בגד ולא ראוי לקבל בחזרה מי שלא ספר אותם. "הוא לא היה נאמן לציונות הדתית ולאנשיה, הוא הצהיר שהוא לא מחויב למגזר ולרבנים. לא בכל מחיר אתה עושה איחודים עם כל אדם. בעיני ממשלת אחדות לא פחותה מישיבה חזרה עם אלו שבגדו בנו ולקחו את הכסף. האם כלב שב על קיאו? לא".

שר החינוך לשעבר נפתלי בנט בחר לתקוף בחזרה בחריפות את ח"כ מוטי יוגב. בחשבון הפייסבוק שלו כתב בנט: "מוטי, אולי התבלבלת. אינני רוצה לחזור אליך, ואינני מתחרט על המהלך להקמת הימין החדש. ‬‫למעשה, איני רוצה ממך דבר".

"כל התבטאות שלך ושל אחרים ("בנט רפורמי", "בנט בגד") רק מזכירה לי מדוע יצאתי לדרכי. ‬‫לו הייתי רוצה לרוץ איתך הייתי פשוט נשאר בבית היהודי.‬ ‫הלא נבחרתי ליו"ר הבית היהודי ברוב של למעלה מ-80% מהחברים הנפלאים באמת והכי קל היה לי להישאר. ‬עשיתי את המעשה הקשה, הלא נוח".

בנט הוסיף, "עשיתי זאת כי אתה ואחרים בסיעה ומחוצה לה חטפתם את מפלגת הבית היהודי לדרך שרחוקה מכל מה שאני ורבים אחרים, כולל מתוך המפלגה, מאמינים בו. ‬הפכת את הבית היהודי למקום שממש איננו מרגיש כמו בית, והוא רחוק מאד מערכי הציבור הציוני דתי, והציוני חילוני".