ארכיון. צילום: דובר צה"ל

בתגובה לירי לשדרות: צה"ל תקף יעדי טרור של חמאס ברצועת עזה

אחרי ירי הרקטה שפגעה ישירות בבניין ישיבה בשדרות, שבנס לא גרמה לנפגעים בנפש: מטוסי קרב וכלי טיס של צה"ל תקפו הלילה מספר יעדי טרור בהם תשתיות טרור במתחמים צבאיים וכן מתחם צבאי של הכוח הימי של ארגון הטרור חמאס

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

מטוסי קרב וכלי טיס של צה"ל תקפו הלילה מספר יעדי טרור בהם תשתיות טרור במתחמים צבאיים וכן מתחם צבאי של הכוח הימי של ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה. "התקיפה בוצעה בתגובה לירי הרקטה ששוגרה מרצועת עזה מוקדם יותר הלילה. צה"ל ימשיך לפעול נגד ניסיונות לפגיעה באזרחי ישראל ורואה בארגון הטרור חמאס אחראי על כל הנעשה ברצועת עזה וממנה", נמסר מדובר צה"ל.

רקטה שנורתה האמש (חמישי) קצת לפני השעה 21:00, פגעה ישירות במבנה ישיבת ההסדר בשדרות. בחסדי שמים איש לא נפגע, מאחר ותלמידי הישיבה יצאו לשבת חופשית מספר שעות לפני הנפילה. שלושה תלמידים שנכחו בישיבה הספיקו להגיע למרחב המוגן. אזעקת צבע אדום נשמעה ב- 20:54 בשדרות וביישובים נוספים.

מהמשטרה נמסר: "שוטרי וחבלני משטרת ישראל סיימו את אירוע הטיפול בזירת נפילת הרקטה בעיר שדרות בה נגרם נזק למבנה ללא נפגעים בנפש. חבלני המשטרה שטיפלו בזירה וידאו כי לא קיימת סכנה נוספת בשיירי הרקטה ולאחר בדיקתם המדוקדקת איפשרו את המשך טיפול שאר הגורמים הרלוונטיים".

שלשום (רביעי) נורתה רקטה מרצועת עזה לעבר המועצה האזורית אשכול, אשר יורטה על ידי כיפת ברזל, לא היו נפגעים או נזק. בתגובה לשיגור אמש תקפו הלילה מטוסי קרב של צה"ל תשתית טרור תת-קרקעית במתחם צבאי של ארגון הטרור חמאס בדרום רצועת עזה.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן