צילום: אלי פרחי תיעוד מבצעי מד"א

אסון בכניסה לביתר עילית: מנחם סנדר גרינברג ז"ל נהרג בהתנגשות חזיתית

מנחם סנדר גרינברג ז"ל, בן 22, תושב ביתר עילית, נהרג הלילה בהתנגשות חזיתית בין רכב פרטי ואוטובוס בכביש 375, בסמוך לכניסה לעיר ביתר עילית. צוות רפואת חירום שהגיעו לזירה מצא אותו עם פגיעה רב מערכתית וללא רוח חיים

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

מנחם סנדר גרינברג ז"ל, בן 22, תושב ביתר עילית, נהרג הלילה (בין חמישי לשישי) בהתנגשות חזיתית בין רכב פרטי ואוטובוס בכביש 375, בסמוך לכניסה לעיר ביתר עילית. צוות רפואת חירום שהגיעו לזירה, מצאו את נהג הרכב הפרטי עם פגיעה רב מערכתית וללא רוח חיים, ונאלצו לקבוע את מותו.

מארגון מד"ר נמסר כי, "בשעה 02:00 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על ת.ד חזיתית בין רכב ואוטובוס בכביש 375 מעוקף חוסאן לכיוון ביתר עילית. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על נהג רכב כבן 30 עם פגיעה רב מערכתית ללא סימני חיים וקובעים את מותו".

פראמדיק מד"א אהרון אדלר סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד בין רכב פרטי לאוטובוס. נהג הרכב הפרטי נמצא ישוב בכיסא הנהג כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה קשה בראשו ופגיעה רב מערכתית, ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ויחד עם רופא צבאי שנכח במקום קבענו את מותו. נהג האוטובוס ונוסע שהיה איתו נבדקו על ידנו בשטח ולא נזקקו לפינוי ולהמשך טיפול בבית חולים".

מהמשטרה נמסר כי, "לפנות בוקר סמוך לשעה 02:00 אירעה תאונת דרכים קטלנית חזיתית בין רכב פרטי ישראלי לבין אוטובוס ממוגן בכביש 375 (עוקף חוסאן לכיוון ביתר עילית) מותו של נהג הרכב הפרטי נקבע במקום על ידי צוותים רפואים. בוחני התנועה פתחו בחקירת נסיבות התאונה".

צילום: אלי פרחי תיעוד מבצעי מד"א

צילום: דוברות המשטרה

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן