צילום: צילום: הדס פרוש / פלאש 90

מסתמן: אהוד ברק החליט להתמודד בבחירות הקרובות

רה"מ לשעבר וסגן הרמטכ"ל לשעבר נפגשו בשבוע שעבר ודנו באפשרות של שיתוף פעולה במפלגה חדשה, ברק שוקל לצרף אליו גם את ציפי לבני • כעת ברק פועל מול גורמים בעבודה כאשר הוא מנהל מגעים עם ח"כ שמולי וגם עם ח"כ עמיר פרץ
 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר אהוד ברק נערך להקמת מפלגה חדשה, בדומה למפלגת עצמאות שאותה הקים עם עזיבתו את מפלגת העבודה כך דווח הערב בחדשות 12.

ברק מעוניין לצרף למפלגה שמות בולטים בפוליטיקה בעבר ואולי בעתיד, כמו ציפי לבני, דן מרידור, אלוף במילואים יאיר גולן ואף ייתכן כי הרמטכ"ל לשעבר גדי איזנקוט יצטרף. לאחר שיקים אותו, ברק מתכוון לעמוד בראש המפלגה.

כעת ברק פועל מול גורמים בעבודה כאשר מצד אחד הוא מנהל מגעים עם ח"כ איציק שמולי ומצד שני במגעים גם עם ח"כ עמיר פרץ, כדי לשמור על אופציות מכל הכיוונים במקרה שאחד מהשניים ינצח במירוץ על מפלגת העבודה.

בתגובה שפרסם אהוד ברק לאחר הפרסום כתב: "הערב ניכרה התעניינות בתכניותיי בתחום הפוליטי. ככל שיהיה לי מה לומר תראו ותשמעו זאת ממני ישירות. כל השאר בשלב זה – רכילות.

בתחילת החודש דווח כי ראש הממשלה לשעבר שוקל ברצינות לשוב לזירה הפוליטית ולרוץ בראש רשימה עצמאית. בנפרד, סגן הרמטכ"ל לשעבר אמר בתחילת החודש ב-103FM כי מה שהתרחש לאחרונה במדינה הוא "חרפה" וכי הוא שוקל הצטרפות לחיים הפוליטיים.

כתבות קשורות

ירידה בטמפרטורות – בהרים ייעשה מעט קריר • האזינו לתחזית

מחר: יוסיף להיות חם מהרגיל. ביום שני ירידה בטמפרטורות. ביום שלישי מעט קריר באזור ההרים. ביום רביעי טמפרטורות ‏רגילות לעונה. ביום חמישי טמפרטורות נמוכות מהרגיל ומעט קריר בהרים. ביום שישי ושבת עלייה בטמפרטורות. ביום ראשון עלייה נוספת בטמפרטורות וייעשה חם מהרגיל

מפחיד: מיד לאחר השבעת ממשלתו של בנט – תקודם חקיקה בשורת נושאי דת ומדינה

הממשלה שעתידה לקום מחר בשעות אחר הצהריים צפויה להמיט אסון רוחני על המדינה. על פי ההסכם שנחתם בין ראשי הקואליציה העתידית הם יקדמו בתוך שישים יום מרגע ההשבעה שורת חוקים בנושאי דת ומדינה. בין היתר בנושא הרבנות, הגיור וחוק הגיוס

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן