ארכיון. צילום: דובר צה"ל

חשש מהסלמה? צה"ל החליט על תרגיל רחב היקף בארץ

תרגיל רחב היקף צפוי להיפתח מחר ולהסתיים ביום חמישי ובמסגרתו תורגש תנועה ערה של כוחות הביטחון ובהם כלי רכב, מטוסי קרב, מסוקי קרב, מסוקי סער וכלי טיס בכל רחבי הארץ. כמו כן, יישמעו סירנות במספר בסיסי צה"ל ברחבי הארץ

על רקע המתיחות בצפון ובדרום, מחר (ראשון) יחל תרגיל צבאי רחב היקף שיתקיים באזורים שונים בארץ בהם- הבקעה, הגליל העליון, נהריה, מרחב הכנרת ובמרחבי רמת הגולן.

התרגיל עתיד להסתיים ביום חמישי ובמסגרתו תורגש תנועה ערה של כוחות הביטחון ובהם כלי רכב, מטוסי קרב, מסוקי קרב, מסוקי סער וכלי טיס בכל רחבי הארץ. כמו כן, יישמעו סירנות במספר בסיסי צה"ל ברחבי הארץ וייתכן ויראה עשן מהבסיסים.

מדובר צה"ל נמסר כי התרגיל תוכנן מראש כחלק מתכנית האימונים לשנת 2019 ונועד לשמור על כוננות הכוחות וכשירותם.

כזכור, ביום חמישי האחרון רקטה נורתה לעבר העיר שדרות ופגעה ישירות במבנה ישיבת ההסדר. בחסדי שמים איש לא נפגע, מאחר ותלמידי הישיבה יצאו לשבת חופשית מספר שעות לפני הנפילה. שלושה תלמידים שנכחו בישיבה הספיקו להגיע למרחב המוגן.

בנוסף, ביום רביעי נורתה רקטה מרצועת עזה לעבר המועצה האזורית אשכול, אשר יורטה על ידי כיפת ברזל, לא היו נפגעים או נזק. בתגובה לשיגור תקפו הלילה מטוסי קרב של צה"ל תשתית טרור תת-קרקעית במתחם צבאי של ארגון הטרור חמאס בדרום רצועת עזה.

2 תגובות

מה המשותף לתרגיל ולתקיפה בעזה?
בשניהם יורים על עצים ואבנים.

סוף סוף מלחמה!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *