צילום: צילום: מרים אלסטר / פלאש 90

בכיר בליכוד: ליברמן ולפיד נפגשו בווינה, ליברמן: נתבע דיבה

גורם בכיר מאוד במפלגת הליכוד טוען "הכל התחיל בפגישה ההיא של ליברמן ולפיד מיד לאחר הבחירות בוינה. ליברמן מתואם עם לפיד במאה אחוז. לכן הקמפיין של הליכוד יהיה חד משמעי: מי שרוצה ממשלת ימין - אי אפשר לסמוך על איווט"
 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

גורם בליכוד מאשים הבוקר בראיון לעיתונאי מיכאל האוזר טוב בגלי צה"ל כי ליברמן ולפיד נפגשו בווינה אחרי הבחירות ותיאמו את המהלך האחרון להדיח את נתניהו מהשלטון.

גורם בכיר מאוד במפלגה טען: "הכל התחיל בפגישה ההיא של ליברמן ולפיד מיד לאחר הבחירות בוינה. ליברמן מתואם עם לפיד במאה אחוז. לכן הקמפיין של הליכוד יהיה חד משמעי: מי שרוצה ממשלת ימין – אי אפשר לסמוך על איווט".

כזכור, בעבר פורסם כי אביגדור ליברמן, הגיע בחשאי לווינה ושהה בעיר במשך שלושה ימים. ואולם, הביקור בבירה האוסטרית הוסתר מהתקשורת והתקיים ללא ידיעת רוב בכירי משרד החוץ, שלמדו אודותיו רק בדיעבד. בלשכת ליברמן טענו כי ליברמן קיים בווינה "פגישות מדיניות רגישות" ואישרו כי נפגש גם עם מקורבו, איש העסקים היהודי־אוסטרי מרטין שלאף.

כעת בליכוד טוענים כי ליברמן נפגש גם עם לפיד ובמהלך הפגישה תכננו את המהלכים הפוליטיים שהתרחשו בעת האחרונה.

דובר מטעם מפלגת ישראל ביתנו מיהר להבהיר וטען כי "אם מישהו יגיד בשמו שהייתה פגישה בין ח״כ ליברמן לח״כ לפיד בוינה הוא יתבע דיבה".

כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן