הבוקר (שני) הוגשה במחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) תלונה נגד אלו שהיכו את הצעיר החרדי באירועי ל"ג בעומר בירושלים. מדובר בבחור צעיר עם מוגבלות. ליוויו המשפטי יעשה באמצעות עוה"ד עמית חדד, אליהו וייס ויאיר לשם ממשרד חדד רוט

הבוקר (שני) הוגשה במחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) תלונה נגד אלו שהכו את הצעיר החרדי באירועי ל"ג בעומר בירושלים. מדובר בבחור צעיר עם מוגבלות. ליוויו המשפטי יעשה באמצעות עוה"ד עמית חדד, אליהו וייס ויאיר לשם ממשרד חדד רוט.

עו"ד עמית חדד מסר: "מדובר באירוע חמור במיוחד, שפגע בראש ובראשונה באותו צעיר חסר ישע, אבל גם פגע פגיעה אנושה באמון הציבור במערכת. לא יכול להיות שאדם חסר ישע המתהלך ברחוב, ימצא עצמו קורבן למתקפה אכזרית דווקא מצד אלו שאמורים לשמור עליו. התלונה שהוגשה היום היא יריית הפתיחה במאבק למצות את הדין עם האשמים".

כזכור, בתיעוד שהתפרסם ברשת לפני מספר שבועות, נראים שוטרים מתנהלים בהתנהגות ברוטלית ואלימה כלפי בחור מוגבל הלומד ב'שיח סוד'. השוטרים המשיכו להתעלל בנער למרות שלדברי עדי ראייה צעקו להם שמדובר בנער מיוחד. עוד נטען כי הבחור כלל לא התנגד למעצר ולא הייתה סיבה נראית לעין לאלימות הקשה.

למרות שנאמר לשוטרים כי מדובר בבחור מיוחד, ואף דימם בזירה מפניו כתוצאה מהמכות שחטף, החליטו השוטרים לקחת אותו לתחנת המשטרה למעצר. לאחר התערבות מנהל המוסד שהגיע לתחנת המעצר, הוא שוחרר וטופל במקום על ידי חובש.

עוד בנושא
13 יום לאחר המקרה המזעזע בו שוטרים הכו נער מיוחד, והמשטרה דבקה בגרסה השקרית. מאות במחאה יומית נגד המשטרה המבהירים כי לא ישקטו עד להתנצלות. יוזם המחאה ל'חדשות JDN': "המשטרה איימה עלי בתביעה משפטית ופלילית"