צילום: יונתן סינדל / פלאש 90

היועמ"ש לבית המשפט: החלטה בתיקי נתניהו – בעוד יותר מחצי שנה

נציג היועמ"ש מנדלבליט הבהיר לבית המשפט היום במהלך דיון בבקשה לאישור תביעה ייצוגית נגד אתר וואלה במסגרת תיק 4000, כי ייתכן שלאחר השימוע לנתניהו שעתיד להתרחש בעוד כחודשיים וחצי, ההחלטה בעניינו תתעכב בחצי שנה ואולי יותר

תיקי נתניהו: מנדלבליט הודיע לבית המשפט כי ייתכן שלאחר השימוע שייערך לראש הממשלה, ההחלטה אם להגיש כתב אישום תתעכב בחצי שנה.

את הדברים מסר נציג היועמ"ש בדיון שהתנהל היום בבית המשפט ועניינו, בקשה לאישור תביעה ייצוגית נגד אתר וואלה במסגרת תיק 4000. במהלך הדיון הבהיר נציגו של מנדלבליט כי ייתכן שלאחר השימוע לנתניהו שעתיד להתרחש בעוד כחודשיים וחצי, ההחלטה בעניינו תתעכב בחצי שנה ואולי אף יותר.

ההצהרה של היועמ"ש היא די מפתיעה מכיוון שבפרקליטות סברו שניתן יהיה להגיש כתב אישום נגד נתניהו זמן קצר לאחר השימוע וזאת עוד בזמן כהונתו של פרקליט המדינה שי ניצן שצפוי לסיים את תפקידו בעוד שישה חודשים.

מנגד בסביבתו של נתניהו היה שמחים לו היו מצליחים להגיע למצב שההכרעה הסופית בתיקיו, תתרחש בשלב שניצן כבר יהיה לאחר פרישתו מהתפקיד.

ניצן סומן על ידי סביבתו של נתניהו כגורם הממריץ את החקירות וכאיש שגורר אחריו את היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, הנלהב הרבה פחות מהעמדה לדין של נתניהו.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן