קובי בעימות עם תושבים. (צילום: דוד כהן / פלאש 90)

בכירים במשרד הפנים: רון קובי מאיים אישית על מנכ"ל המשרד

בכירים במשרד התלוננו בימים האחרונים על כך שרון קובי מאיים אישית על בכירי המשרד ובהם מנכ"ל משרד הפנים ומנהל המחוז. במהלך דבריו אמר רון קובי "חבורת אפסים, אני אקח אתכם לבג"ץ ואני אלמד אתכם איך להתנהג לפי החוק"

ליל שימורים במועצת העיר טבריה: מנהל מחוז צפון במשרד הפנים התייצב בפתח ישיבת מועצת העיר בניסיון לשכנע את חברי המועצה החרדים לאשר את תקציב העירייה לפני שיאלץ לפזר את מועצת העיר ולפתוח בהליך הדחה לרון קובי, ראש העירייה הנבחר.

בתוך כך, נחשף במקור ראשון כי בכירים במשרד התלוננו בימים האחרונים על כך שקובי מאיים אישית על בכירי המשרד ובהם מנכ"ל משרד הפנים ומנהל המחוז. במהלך דבריו אמר רון קובי "חבורת אפסים, אני אקח אתכם לבג"ץ ואני אלמד אתכם אחד אחד. איך לפי החוק אתם תתנהגו, לא אני. אתם תצטרכו להתנהג לפי החוק".

קובי הוסיף "אתם לא תבואו ותעשו שרירים על עיר שלמה שכולה יש בה 22% חרדים שרוצים לסחוט ולחלוב את הקופה הציבורית. ארנונה – בקושי משלמים, לטנף את העיר – מטנפים".

נזכיר כי רון קובי שהבין לאחרונה כי כהונתו כראש העיר עומדת להסתיים, החליט לפתוח מפלגה חדשה בשם 'הימין החילוני' איתה הוא מתכוון להתמודד בבחירות הקרובות לכנסת ובכך למנוע את ההשפעה של הציבור החרדי בתיקי הפנים והדת. קובי הבהיר כי בכוונתו לדרוש את תיק הפנים בממשלה הבאה.

2 תגובות

רון קובי עושה לנו במדינה מעניין……..

זה נראה שהוא הולך לחזור למנגל ולנרגילה שמשתלבים לפרצופו…….. בכל אופן הוא לא יודע שבמדינה שלנו הרוב אוהבים את הציבור החרדי!!!

ידוע שאנשים מפחדים לדבר עליו בריש גלוי, מחשש נקמה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *