יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ נזף הבוקר במשה יעלון לאחר שתקף את לפיד: "רק אחדות למול המטרה וליבון הדעות השונות בתוך הבית יאפשרו לנו להתקדם ולנצח. לכל אחד מאיתנו יש אחריות בעניין". בשעה זו מתקיימת פגישה בין רביעיית 'כחול לבן'

כלפי חוץ שומרים ראשי 'כחול לבן' על אחדות מאופקת, אך מתחת לפני השטח הקרקע מבעבעת: יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ ניסה להרגיע הבוקר (חמישי) את הרוחות במפלגה בעקבות קריאתו של ח"כ משה יעלון לח"כ יאיר לפיד לוותר על הרוטציה לראשות הממשלה.

בוגי יעלון, מספר 3 ברשימת כחול לבן, התייחס בשיחות סגורות עם גורמים פוליטיים להסכם הרוטציה של ראשי מפלגתו בני גנץ ויאיר לפיד, ותקף בחריפות את האחרון: "הסיפור של הרוטציה גורם לנו נזק, עדיף היה שלפיד יוותר על הרוטציה הזו", כך על פי דיווח של העיתונאי יובל קרני ב'ווינט'.

בציטוטים נוספים של יעלון, שפרסם עופר חדד בחדשות 12, אמר חבר הרביעייה ב'כחול לבן' כי, "לפיד הלך על קמפיין נגטיבי, קמפיין של שנאה שעשה לנו נזק. הוא פגע בציבורים שבקלות יכולים היו למצוא בית בכחול לבן, או להפוך לשותפים שלנו בעתיד. הרוטציה שלו על ראשות הממשלה עם בני גנץ השפיעה על מצביעים לרעה. זה מגובה בסקרים, גם עכשיו".

בעקבות כך, יו"ר 'כחול לבן' נזף הבוקר ביעלון מבלי לנקוב בשמו: "רק אחדות למול המטרה וליבון הדעות השונות בתוך הבית יאפשרו לנו להתקדם ולנצח. לכל אחד מאיתנו יש אחריות בעניין", כתב גנץ בקבוצת וואטסאפ פנימית של המפלגה.

גנץ הוסיף, "המשימה מורכבת ואני לא אתן לאף אחד לפגוע בסיכויי ההצלחה. אז חברים – שיח פתוח כן. בואו לא נפרוץ מסגרות".

משה יעלון כתב הבוקר "לפי מספר אמצעי תקשורת הבוקר – יש למישהו אינטרס לפרק את ׳כחול לבן׳. זה לא האינטרס ולא הכוונה של גנץ, לפיד, אשכנזי או שלי! סכמנו שהולכים לבחירות מאוחדים, כפי שסכמנו לפני הבחירות הקודמות, ולקראת הבחירות הבאות. אנחנו מכבדים הסכמים".

נציין כי בשעה זו מתקיימת פגישה בין רביעיית 'כחול לבן' במטה המפלגה בראול ולנברג בתל אביב ככל הנראה במטרה ליישר את ההדורים.