תעריפי הנסיעה במוניות מיוחדות יתייקרו החל ממחר (שני), כך מעדכן הבוקר משרד התחבורה. על פי התעריף החדש, מחיר התחלתי של נסיעה במונית יעמוד על 12.40 שקלים, במקום 12 שקלים כיום. השרים כ"ץ וכחלון אישרו את ההתייקרות לאחרונה

הנסיעה במונית מתייקרת: תעריפי הנסיעה במוניות מיוחדות תתייקר החל ממחר (שני), כך מעדכן הבוקר משרד התחבורה. ההתייקרות תהיה בשיעור של 3.2 אחוזים בהתאם לצו הפיקוח על מחירי מצרכים ושירותים.

על פי התעריף החדש, מחיר התחלתי של נסיעה במונית יעמוד על 12.40 שקלים, במקום 12 שקלים כיום. בהודעת משרד התחבורה נאמר כי עליית התעריפים משקפת את ה"התייקרויות שחלו בסל התשומות בענף המוניות".

התעריף עבור הזמנת מונית בטלפון יהיה 5.20 שקלים בכל הארץ, במקום 5 שקלים כיום. התשלום עבור נוסע שלישי ומעלה במונית יהיה 5 שקלים בכל הארץ, במקום 4.80 שקלים כיום. התשלום עבור תוספת מזוודה יהיה 4.40 שקלים בכל הארץ, במקום 4.30 שקלים.

השרים כ"ץ וכחלון אישרו במהירות יחסית את ההתייקרות, למרות שהממשלה מכהנת כממשלת מעבר. דווקא כאשר המחירים יורדים, האישור שלהם ממושך יותר. כך, למשל, שר התחבורה היוצא ישראל כ"ץ עיכב במשך חצי שנה הורדה של מחירי המוניות בעבר, בשל לחץ של נהגי המוניות.