אסון בנתב"ג: כוחות הצלה נאלצו לקבוע את מותו של פועל כבן 60 ופינו לבית החולים פועל נוסף כבן 50 כשמצבו אנוש לאחר שהשניים נפגעו ממלגזה במרחב נתב"ג. משטרת ישראל פתחה בחקירה בשיתוף משרד העבודה לבירור נסיבות התאונה

גבר כבן 60 נהרג וגבר נוסף כבן 60 נפצע באורח קשה הבוקר (ראשון) ממלגזה במסוף המטענים בנתב"ג. צוות מד"א הוזעק למקום.

בשעה 10:22 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על שני גברים שנפגעו מחפץ כבד שנפל ופגע בהם במוסך סמוך ללוד. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה קבעו במקום את מותו של אחד מהם, ופינו לבית החולים את השני כשמצבו קשה והוא סובל מחבלה רב-מערכתית, מורדם ומונשם.

פראמדיק מד"א משה גלבשטיין וחובש רפואת חירום במד"א משה גבאי, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו 2 גברים כבני 60 מחוסרי הכרה, לאחר שנפגעו מחפץ כבד שנפל עליהם. מיד התחלנו בהענקת טיפול רפואי מציל חיים. אחד הפצועים נלכד מתחת לחפץ הכבד, ותוך כדי חילוצו הענקנו לו טיפול רפואי שכלל פעולות החייאה. מצבו היה קריטי ונאלצנו לקבוע את מותו. הפצוע השני סבל מפגיעה רב מערכתית, ולאחר טיפול רפואי במקום, פינינו אותו לבי"ח כשמצבו קשה והוא מורדם ומונשם".

ממשטרת ישראל נמסר: "התקבל דיווח על מלגזה של חברת מטענים שנפלה ממתקן הרמה (ליפט) בשטח השדה. המלגזה פגעה בשני עובדים, אחד נקבע מותו והשני פונה במצב קשה לטיפול בביה"ח תל השומר. נפתחה חקירה בשיתוף משרד העבודה לבירור נסיבות התאונה".