עובד ציבור לשעבר בעיריית טבריה עוכב הבוקר לחקירה בלהב 433 בגין עבירות הנוגעות לטוהר המידות ושחיתות ציבורית. אדם נוסף נעצר. המעצר הגיעה לאחר חקירה סמויה שהבוקר הפכה גלויה. השניים חשודים כי פעלו על מנת לקדם מכרזים בניגוד לחוק

עובד ציבור לשעבר בעיריית טבריה עוכב הבוקר (שני) לחקירה ביחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בלהב 433. הבכיר עוכב בחשד למעורבות בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים. חשוד נוסף נעצר והובא לחקירה באזהרה. על פי החשד פעלו על מנת לקדם מכרזים בניגוד לחוק.

במשטרה אומרים הבוקר כי במסגרת הלחימה הסדורה של משטרת ישראל נגד עבירות הנוגעות לטוהר המידות ושחיתות ציבורית, פתחה הבוקר היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בלהב 433 בחקירה גלויה. בשל כך בשעות הבוקר נעצר חשוד לחקירה באזהרה ועוכב חשוד נוסף בחשד למעורבות בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים. המעוכב הנו עובד ציבור לשעבר ברשות מקומית.

מדובר בחקירה המנוהלת על ידי משטרת ישראל, בליווי פרקליטות מיסוי וכלכלה.  על פי החשד, המעורבים, כל אחד על פי חלקו פעלו על מנת לקדם מכרזים בניגוד לחוק.

מהמשטרה נמסר: משטרת ישראל תמשיך לחקור ולחשוף תהליכים פסולים, תוך ניגוד עניינים, וכן לחתור ולהגיע לכל מקום בו יש חשד לשחיתות ציבורית הפוגעת בסדרי השלטון ובאזרחים הנורמטיביים.