בשבועות האחרונים חמאס שיגרו מעזה לישובים בעוטף מטעני נפץ קטלניים מוסלקים בחפצים תמימים למראה כמו למשל בספרים בעברית ובצעצועים בכדי להביא לפגיעה בילדים. בעקבות כך, תושבי העוטף נערכים לפנות לאו"ם נגד חמאס. כל הפרטים

בצל המחאה והכעס של ראשי המועצות והתושבים בעוטף עזה על ראש הממשלה ושר הביטחון נתניהו ועל הדרג המדיני שמתעלם מהם, התושבים נערכים לפנות לאו"ם ולמחות על הפרה ופגיעה בזכויות אדם שמבצע ארגון חמאס. כך דווח הערב בערוץ 12.

בשבועות האחרונים חמאס שיגרו מעזה לישובים בעוטף מטעני נפץ קטלניים מוסלקים בחפצים תמימים למראה כמו למשל בספרים בעברית ובצעצועים בכדי להביא לפגיעה בילדים.

ראשי המועצות והתושבים נערכים ובודקים את האפשרות המשפטית לפנות לאו"ם ולמחות על הפרה והפגיעה בזכויות האדם שארגון הטרור חמאס מבצע כלפיהם.

בנוסף, על אף הדיווחים ביום שישי כי ישראל וחמאס הגיעו ביניהם להבנות, במשך יום שישי ושבת נמשכו השריפות בעוטף עזה בעקבות שיגורי בלוני תבערה מרצועת עזה.

בתוך כך, ישראל שיגרה מסר לחמאס – הבלונים ייפסקו או שיהיה סבב מלחמתי. סינוואר אישית אישר את ההבנות. חמאס דורש 5 מיליון דולר בחודש – משכורות לפקידיו, אך ישראל מסרבת.