בליל שבת: אלפי שקלים נגנבו מפנימיית ישיבת 'בית מתתיהו' בבני ברק

בליל שבת גנבים פרצו לפנימיית ישיבת בית מתתיהו בבני ברק וגנבו אלפי שקלים. הגניבה התבצעה בדירות אותן שוכרת הנהלת הישיבה עבור הבחורים בעקבות חוסר מקום. בשבוע שעבר אירעה פריצה נוספת. הבחורים שוקלים להגיש תלונה במשטרה

במהלך השבת האחרונה בזמן סעודת ליל שבת, גנבים פרצו לפנימיית ישיבת בית מתתיהו הממוקמת בעיר התורה בני ברק וגנבו אלפי שקלים מארונות הבחורים. כספת נפרצה.

אחד הבחורים ששוחח הערב עם חדשות 'jdn' סיפר כי אין זו הפעם הראשונה שפורצים לפנימיית הישיבה בתקופה האחרונה. "בשבוע שעבר גם פרצו לפנימיית הישיבה, אז נגנבו מאות שקלים".

נציין כי מלבד בניין הפנימייה של הישיבה, מתגוררים עשרות בחורים בדירות הסמוכות לישיבה, אותן שוכרת ההנהלה בעקבות מצוקה בחדרים. הגניבות התבצעו בדירות ולא בבניין הפנימייה.

"מכיוון שמדובר בדירה בה מתגוררים עשרות בחורים, לעתים דלת הדירה לא נעולה ועל כן המקום יכול לשמש כמקום נוח עבור גנבים ופורצים" מסביר תלמיד הישיבה עמו שוחחנו.

כמו כן, כספת השייכת למנהל הת"ת נפרצה במהלך ליל שבת. "בנס לא היו מזומנים בכספת מלבד כמה מאות שקלים" סיפר הבחור. הכספים משמשים את הנהלת הת"ת בסיוע לבחורי הישבה לקראת החתונה ובארגון הסעות לחתונות הבחורים.

כעת, שוקלים מספר בחורים להגיש תלונה במשטרה על מנת שזו תפענח את ריבוי הגניבות לאחרונה בפנימיית הישיבה.

2 תגובות

אני בכלל לא ממליץ להגיש תלונה במשטרה.
כמו שכתוב עשה לך רב כך עשה לך שומר.
צריך למצוא בחורים בריונים ששייכים לישיבה והם ישמרו על החפצים של הבחורים בהתנדבות.
אם ימצאו את הגנב ירגמוהו באבנים. סקילה.
מי שמתלונן במשטרה בסוף נמצא אשם בעצמו.
לא כדאי.

בבני ברק ההרגשהנ של כל מי שהולך ברחוב יש פחד מנוער שוליים, עדיף כבר שזייברט יחזור עם כל הבעיות שהיה איתו אבל היה מישהו ששלט בעיר כיום כל דבר חושבים חודשיים עד שיזוז משהו, וחבל שלא מדווחים על אמא שהלכה ברחוב השומר רבי עקיבא ולקחו את תינוקה מהעגלה ואף אחד לא העיז להגיב על כך,

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *