נתניהו החליט למנות את ח"כ דודי אמסלם (הליכוד) לשר התקשורת, זאת כשבוע לאחר התפטרותו של שר התקשורת הקודם ח"כ איוב קרא. זמן קצר לאחר המינוי מסר שר התקשורת הטרי כי הוא "‏שמח על הזכות הגדולה לשרת את עם ישראל"

ראש הממשלה בנימין נתניהו החליט היום (שני) למנות את ח"כ דודי אמסלם (הליכוד) לשר התקשורת, זאת כשבוע לאחר התפטרותו של שר התקשורת הקודם איוב קרא. זמן קצר לאחר המינוי מסר ח"כ אמסלם כי הוא "‏שמח על הזכות הגדולה לשרת את עם ישראל בתפקיד שר התקשורת". אמסלם הוסיף: "אני מודה לראש הממשלה בנימין נתניהו על האמון. בעזרת ה' נעשה ונצליח".

שר המשפטים אמיר אוחנה בירך את חברו לתנועה וכתב: "אני מברך את ידידי, ח"כ דודי אמסלם עם מינויו לתפקיד שר התקשורת". אוחנה שיבח את שר התקשורת הנכנס וכתב: "דודי הוא איש של אנשים, שליח ציבור שפועל ומדבר מדם ליבו. אני מאחל לו הצלחה רבה בתפקיד ושמח לראות אותו מצטרף אל שולחן הממשלה".

המירוץ לכיסא של קרא: יו"ר הקואליציה, הח"כ, סגנית השר והשרה

כאמור מינויו של ח"כ אמסלם הגיע לאחר התפטרותו של שר התקשורת הקודם ח"כ איוב קרא. במכתב ששלח קרא לראש הממשלה לפני התפטרותו כתב: "מאז מוניתי לשר התקשורת החל מסע הכפשות מגמתי נגדי הנובע מדעות קדומות וכל הצלחה הפכה לצערי לכישלון, כולל ביקורת מגמתית מבפנים ומבחוץ, לשיאה שיתוף פעולה בין צמרת הליכוד כדי להחליש ולהוציא אותי ממרכזי הכוח בתנועה, לרבות אסרו עלי להתמודד במגזר המיעוטים, דבר שלא נעשה לאיש ציבור".

קרא הוסיף: "כדי להפסיק מסע ציד זה ועל מנת להמשיך ולשרת את מדינת ישראל, אינני פורש מחיי הציבוריים אבל אני יוצא לקרב לטיהור שמי וגם לניקוי הליכוד מ"תפישות עולם מפא״יניקיות שחדרו אליו בשנים האחרונות".