צילום: דוד כהן / פלאש 90

קרא מאשים: "חיסולי הפוליטי נגמר במינוי המחסל"

השר לשעבר איוב קרא האשים את מחליפו בתפקיד, השר דודי אמסלם שהוא אחראי להדחתו. "אני מברך שהמעגל שהחל בחיסולי נגמר במינויו של מי שמחסל אני מברך אותו להצלחה של מדינת ישראל". בשבוע שעבר התפטר מתפקידו כשר תקשורת

למעלה משבוע עבר מאז התפטר איוב קרא מתפקידו כשר התקשורת, ומאז הוא תוקף את בכירי הליכוד, בהם גם ראש הממשלה בנימין נתניהו, בכך שפעלו נגדו. הבוקר (שלישי) האשים קרא את מחליפו בתפקיד, ח"כ דודי אמסלם שהוא אחראי להדחתו. "אני מברך שהמעגל שהחל בחיסולי נגמר במינויו של מי שמחסל אני מברך אותו להצלחה של מדינת ישראל", אמר.

"היו שתי קבוצות שרצו לחסל אותי, אחת בראשות דוד ביטן – אמסלם ואחת בראשות נתן אשל, ובעצם כל אחד מהאינטרס שלו חברו יחד כדי לעשות לי שיטה ותנאים לבחירה שאף אחד אחר לא היה עובר אותם".

קרא התפטר ביום שני שעבר אחרי ריאיון סוער לערוץ 12 שבמהלכו האשים את חברי הליכוד, ובראשם נתניהו, על כך שלא תמכו בו בפריימריז שבסופם שובץ במקום לא ריאלי ברשימת מפלגת השלטון.

במכתב ששלח לראש הממשלה כתב קרא: "מאז מוניתי לשר התקשורת החל מסע הכפשות מגמתי נגדי הנובע מדעות קדומות וכל הצלחה הפכה לצערי לכישלון, כולל ביקורת מגמתית מבפנים ומבחוץ, לשיאה שיתוף פעולה בין צמרת הליכוד כדי להחליש ולהוציא אותי ממרכזי הכוח בתנועה, לרבות אסרו עלי להתמודד במגזר המיעוטים, דבר שלא נעשה לאיש ציבור".

"כדי להפסיק מסע ציד זה ועל מנת להמשיך ולשרת את מדינת ישראל, אינני פורש מחיי הציבוריים אבל אני יוצא לקרב לטיהור שמי וגם לניקוי הליכוד מ"תפישות עולם מפא״יניקיות שחדרו אליו בשנים האחרונות".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן