חרדי בשנות ה-40 לחייו הותקף בלונדון על ידי גבר חמוש בסכין, התוקף רדף אחריו ברחובות העיר וצעק "אני הולך להרוג אותך, אכרות לך את הראש". אתמול אירעה תקרית אנטישמית נוספת בבירה האנגלית, כאשר אדם תקף יהודי כבן 60

יהודי חרדי בשנות ה-40 לחייו הותקף ביום שני השבוע בלונדון על ידי אדם עם סכין, שאיים לכרות את ראשו. כך מדווחים היום ב'חדשות 23'האירוע האנטישמי התרחש בסביבות השעה 10:00 בבוקר. בעת שהיהודי הלך ברחובות לונדון בדרכו לעבודה, לפתע החל לצעוק לעברו עובר אורח: "יהודי מסריח". המשטרה הגיעה לזירת האירוע ועצרה את הגבר, בן 34, בחשד לאירוע על רקע גזעני המפר את הסדר הציבורי. מהמשטרה המקומית נמסר כי "הסכין נלקחה מהחשוד, אשר מוחזק במעצר".

חברת מועצת השמרנים, ניצה פלוס, אמרה שהקורבן "בטראומה מוחלטת ואינו מסוגל לחזור לעבודה". לדבריה: "החשוד התחיל לרוץ אחריו ולצעוק 'אני הולך להרוג אותך, אני הולך לכרות את ראשך'. הוא ראה שהחשוד מוציא סכין, ופשוט החל לנוס על נפשו".

אתמול אירעה בלונדון תקרית אנטישמית נוספת, כאשר אדם תקף יהודי בשנות ה-60 לחייו, הנתקף טען כי החשוד תפס אותו, דרש ממנו את כספו והכה אותו. אותו אדם הגיע לבית ספר ברובע האקני וצעק "להרוג את כל היהודים". משטרת לונדון עצרה גם אותו בחשד לניסיון שוד והפרת הסדר הציבורי ופתחה בחקירת האירוע.