עדת המפתח בתיק 1,000, הדס קליין, שהייתה עוזרתו של איש העסקים ארנון מילצ'ן, העידה בחקירתה כי ראש המוסד יוסי כהן, רכש לראש הממשלה בנימין נתניהו סיגרים לפי בקשתו בשווי של כ-2000 שקלים‎. לדבריה: נתניהו לא החזיר לכהן את הכסף

הערב (חמישי) דווח כי מי שהייתה עוזרתו של איש העסקים ארנון מילצ'ן הדס קליין, וכיום עדת מפתח בתיק 1,000, העידה בחקירתה כי ראש המוסד יוסי כהן, רכש לראש הממשלה בנימין נתניהו סיגרים לפי בקשתו בשווי של כ-2000 שקלים‎. לפי עדותה של קליין, נתניהו לא החזיר לכהן את הכסף על הסיגרים.

ב'חדשות 12' דווח כי קליין אמרה בחקירתה כי כהן רכש סיגרים לנתינהו פעם אחת בלבד, שעה שכיהן כראש המל"ל, לפני שמונה לתפקיד ראש המוסד. לדבריה: "יוסי כהן סיפר לי שהוא קנה פעם אחת סיגרים באלפי שקלים לראש הממשלה", אמרה קליין בחקירתה. "הוא (נתניהו) לא התכוון להוציא מכיסו את הארנק. זו הפעם הראשונה והאחרונה שקניתי לו". על פי עדותה של קליין לדברי כהן שווי הסיגרים עמד על 1800 שקלים. הדס קליין הייתה יד ימינו של המיליארדר ארנון מילצ'ן, היא העדה המרכזית בתיק והמשטרה העידה על מהימנותה הרבה

מטעמו של ראש הממשלה נמסר בתגובה לדברים: "עוד עדות הזויה ושקרית של הדס קליין. יוסי כהן לא נתן לרה״מ נתניהו מתנות כלשהן". בהודעה נכתב כי "ההוכחה לכך שהדס קליין משקרת ביחס ליוסי כהן וראש הממשלה מופיעה בחלק הבא של עדותה, בו היא טוענת שגם הרל״ש גיל שפר קנה לרה״מ סיגרים בעשרות אלפי ש״ח מבלי שרה״מ שילם לו, בעוד שגיל שפר אומר בחקירתו: "מדי פעם הייתי רוכש סיגר או שניים לעצמי ולרה״מ, אך הייתה בינינו התחשבנות כספית שוטפת, הייתי אומר לו כמה עלו הסיגרים והוא היה משלם לי"".

לסיכום אמרו מטעמו של ראש הממשלה: "הנה ההוכחה הניצחת למניפולציה שעושה התקשורת בהדלפות סלקטיביות ומגמתיות שנועדו לפגוע ברה״מ נתניהו ערב בחירות".