צילום: מתוך דף הטוויטר של לפיד

הקרב על הקול הרוסי – לפיד ברוסית: "אלחם על תחב"צ בשבת" • צפו

לפיד נגד ליברמן - אחרי שבליכוד פנו לקהל הרוסי ומינו יועץ מיוחד לכך, נראה שגם בכחול לבן החליטו להיכנס לזירה. בסרטון חדש אומר לפיד: "כן. אני לא יודע רוסית, אבל אני אלחם על התחבורה הציבורית בשבת" • צפו בסרטון


צילום: מתוך דף הטוויטר של לפיד.

ח"כ יאיר לפיד מפרסם הערב (חמישי) סרטון חדש בו קרא לרוסים להצביע עבור 'כחול לבן'. לדברי לפיד המפלגה תדאג לצורכי יוצאי ברית המועצות לשעבר. בסרטון אומר לפיד כי הוא אינו יודע לדבר רוסית, אך זה לא גורם לכך שהוא לא ילחם עבור תחבורה ציבורית בשבת.

מהלך זה של לפיד המבקש לקבל את תמיכת הרוסים אינו חדש. לפני שלושה שבועות מינה ראש הממשלה ויו"ר הליכוד בנימין נתניהו את עו"ד אריאל בולשטיין ליועץ מיוחד לענייני יוצאי מדינות ברית המועצות לשעבר, בהודעה מטעם הליכוד נמסר אז כי ראש הממשלה אמר: "העלייה ממדינות אלה תרמה רבות להצלחת ישראל בעשורים אחרונים, אך ישנן סוגיות רבות שדורשות טיפול מיוחד", אמר נתניהו והוסיף כי "ביחד נצליח לקדם פתרונות של פנסיות, דיור ציבורי ונושאים חשובים אחרים". בתגובה למינוי אמר ליברמן: "ראש הממשלה נמצא בלחץ היסטרי וכנראה כבר מחר נשמע עוד בשורה – יועץ מיוחד לענייני דובים בקוטב הצפוני".

נתניהו: "ליברמן הוא 'המפיל הלאומי' של ממשלות הימין – אין לו עקרונות" • צפו

מהלך זה הגיע על רקע ההערכות שנתניהו ומפלגתו יפנו לא מעט תקציבים לרכישת מדיה בתקשורת הרוסית, בניסיון לפגוע 'ישראל ביתנו'. לאחר שליברמן מנע את הקמת הממשלה תקף נתניהו את ליברמן ואמר "רק מפלגה אחת, רק אדם אחד – אביגדור ליברמן – סירב לקיים את הבטחתו לבוחר והוא שוב הפיל ממשלת ימין", נתניהו הוסיף "אני אומר שוב כי זאת הפעם השנייה תוך 8 חודשים שליברמן מפיל ממשלת ימין. הוא קיבל כל מה שהוא רצה: פנסיות, הוסטלים, תקנים, תקציבים, ועדות, תפקידים ועד ועוד. והוא קיבל גם את חוק הגיוס, את כל מה שצה"ל צריך. את כל המכסות והיעדים שקבע לפי החוק שלו. אבל ליברמן הוא המפיל הלאומי. הוא מפיל סדרתי של ממשלות ימין".

"ב-2015 היו לנו 61 מנדטים וליברמן סירב להצטרף", תקף ראש הממשלה, "גם אז ניסיתי להכניס אותו בכל דרך, הצעתי לו הכל והוא פשוט לא רצה. הוא קיווה שאם הוא יישאר בחוץ, ממשלת הימין שהקמתי תיפול מעצמה. רק שהוא ראה שהיא לא נופלת הוא נכנס. זו הפעם השלישית שהוא פועל להפיל ממשלת ימין. למה הוא עושה את זה? הוא טוען שזה בגלל חוק הגיוס לחרדים, הוא אומר שזה בוער בו".

9 תגובות

יהיר יהיר ה' ישחק ו לעמלקי המרושע והמושחת .. שונא ה' ושונא תורה וחכמיה . איש עלוב וחסר דעת . איכס .

יהיר יהיר ומהורהר . רשע עמלקי שונא ה' . איש אטן ועלוב . חסר שדרה ודעת .. מטופש עבור כסא .שליחו של גנץ שונא דת ודין . איכס

חולה נפש

לפחות לדבר ברוסית הוא יודע

חחחח שידבר גם אנגלית אולי טראמפ יתמוך בו

מתאים לו לדבר רוסית, אבל יותר מזה מתאים לו לדבר גרמנית.
הוא חוזר לשורשים.

עוכר ישראל ! כדאי לך להזהר כי השבת תובעת את עלבונה ! ודווקא היא תחזיר אותך בתשובה … ראה הוזהרת!!!!!!!!!!11

לפיד לא מתבייש שיוצא ככה כנגד שמירת קדושת השבת כשאבותיו מסרו את חייהם כנגד התורה והמצוות

עוכר ישראל

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן