הדס קליין, שהייתה עוזרתו של איש העסקים ארנון מילצ'ן, העידה בחקירתה כי ראש הסגל גיל שפר רכש לראש הממשלה בנימין נתניהו סיגרים לפי בקשתו בשווי של עשרות אלפי שקלים‎, אך נתניהו לא החזיר את הכסף. שפר טוען: התחשבנו בינינו

עוזרתו לשעבר של איש העסקים ארנון מילצ'ן וכיום עדה מרכזית בתיק 1,000, הדס קליין, אמרה בעדותה במשטרה כי ראש הסגל של רה"מ, גיל שפר, אמר לה שקנה לנתניהו סיגרים בעשרות אלפי שקלים ולא קיבל את כספו חזרה. כך מדווחים הערב (ראשון) ב'חדשות 12'.

בדיווח ידעו לצטט מתוך עדותה של הדס קליין במשטרה. קליין: "הוא (גיל שפר) אמר לי: את יודעת כמה כסף הוא חייב על סיגרים? לי הוא (שפר) אמר פעם שהם חייבים לו חמישים אלף שקל על סיגרים שהוא (שפר) קנה לו (לנתניהו) וקנה לו וקנה לו ובחיים לא קיבל החזר".

חוקר: גיל התקשר ואמר לך את זה?  

קליין: כן.כן. בוודאות.

חוקר: חמישים אלף שקל?  

קליין : אמר לי אז. אני לא יודעת, אולי זה המצאות אבל… גילי אמר. כן. גילי אמר לי:"הוא חייב לי כסף פרטי שלי שאני הייתי קונה לו ובחיים לא החזיר. "אמרתי לו: אתה מרוויח כנראה מעולה"

אולם, בחקירתו אמר שפר דברים אחרים. הערב ציטטו מתוך העדות של גיל שפר במשטרה – חוקר: האם רכשת סיגרים לנתניהו במהלך העבודה בלשכה?

שפר: אני חייב לציין שאני עצמי חובב סיגרים והיו לא מעט פעמים שאף עישנתי סיגרים בחברתו של נתניהו. מדי פעם, לא על בסיס יומי, הייתי רוכש סיגר או שניים לעצמי ולרה"מ אך היתה בינינו התחשבנות כספית שוטפת. הייתי אומר לו כמה עלו הסיגרים, והוא היה משלם לי. לשאלתך לגבי התדירות, אני משיב שמדובר במשהו ספורדי, מדי פעם".

כזכור, בסוף השבוע האחרון דווח כי הדס קליין העידה בחקירתה כי ראש המוסד יוסי כהן, רכש לראש הממשלה בנימין נתניהו סיגרים לפי בקשתו בשווי של כ-2000 שקלים‎. לפי עדותה של קליין, נתניהו לא החזיר לכהן את הכסף על הסיגרים.

ב'חדשות 12' דווח כי קליין אמרה בחקירתה כי כהן רכש סיגרים לנתינהו פעם אחת בלבד, שעה שכיהן כראש המל"ל, לפני שמונה לתפקיד ראש המוסד. לדבריה: "יוסי כהן סיפר לי שהוא קנה פעם אחת סיגרים באלפי שקלים לראש הממשלה", אמרה קליין בחקירתה. "הוא (נתניהו) לא התכוון להוציא מכיסו את הארנק. זו הפעם הראשונה והאחרונה שקניתי לו". על פי עדותה של קליין לדברי כהן שווי הסיגרים עמד על 1800 שקלים. הדס קליין הייתה יד ימינו של המיליארדר ארנון מילצ'ן, היא העדה המרכזית בתיק והמשטרה העידה על מהימנותה הרבה

מטעמו של ראש הממשלה נמסר אז בתגובה לדברים: "עוד עדות הזויה ושקרית של הדס קליין. יוסי כהן לא נתן לרה״מ נתניהו מתנות כלשהן". בהודעה נכתב כי "ההוכחה לכך שהדס קליין משקרת ביחס ליוסי כהן וראש הממשלה מופיעה בחלק הבא של עדותה, בו היא טוענת שגם הרל״ש גיל שפר קנה לרה״מ סיגרים בעשרות אלפי ש״ח מבלי שרה״מ שילם לו, בעוד שגיל שפר אומר בחקירתו: "מדי פעם הייתי רוכש סיגר או שניים לעצמי ולרה״מ, אך הייתה בינינו התחשבנות כספית שוטפת, הייתי אומר לו כמה עלו הסיגרים והוא היה משלם לי"".

לסיכום אמרו מטעמו של ראש הממשלה: "הנה ההוכחה הניצחת למניפולציה שעושה התקשורת בהדלפות סלקטיביות ומגמתיות שנועדו לפגוע ברה״מ נתניהו ערב בחירות".