רב העיר ר"ג הרב אהרן כץ התייחס לתוכנית של ראה"ע כרמל שאמה להפעיל תחבורה ציבורית בשבת ואמר: "כל החלטה שתתקבל במועצת העיר לא תשנה במאומה את יחסי החילונים והדתיים. בפניה להפעיל תחבורה לא הייתה התנגחות בציבור הדתי"

ר"ע ר"ג פתח בשידור מיוחד ברשת החברתית פייסבוק על מצב הדת במהלך דבריו אמר: "אני אדם מסורתי שהולך בשבת לכל התפילות בבית הכנסת. כשהייתי בכנסת חברי הכנסת החרדים למעט אחד חייכו אלי כי הם מכירים את הפעילות שלי ושאיני שונא דתיים".

עוד הוסיף כרמל שאמה – "בליל שבת האחרון התפללתי בבית הכנסת של הרב פאלח, אחד המתפללים אמר לרב שיש כאן "ריח לא טוב" וא"א לדרוש. חלק מהמתפללים מחו בדבריו. מחלתי על כבודי וסלחתי לו".

רב העיר ר"ג הרב אהרן כץ אמר בשידור: "כל החלטה שתתקבל במועצת העיר לא תשנה במאומה את יחסי החילונים והדתיים. בפניה להפעיל תחבורה לא הייתה התנגחות בציבור הדתי".

נציין כי מחר (שלישי) בשעה שש וחצי מועצת העיר רמת-גן תתכנס להצבעה בנושא אישור הפעלת קווי בילוי מצירים ראשיים ברמת-גן לים ולמוקדי בילוי בתל אביב בסופי שבוע רח"ל.

על פי בדיקת העיתון 'ידיעות רמת גן', מתוך 25 חברי מועצה, 15 יצביעו בעד תחבורה בשבת, חמישה חברים יתנגדו, שניים יחרימו ועוד שניים לא הגיבו למשאל. בין המתנגדים חברי סיעת ש״ס דוד מנחם וזוהר ישרים. כרמל שאמה אמר בראיון: "אם נתבדה והציבור לא ישתמש בשירות הזה הוא יבוטל. אנחנו לא מייצרים את השירות הזה רק כדי להכניס אצבע לעין של הדתיים".