צילום: חיים צח / לע"מ

נתניהו שוחח עם פוטין בנוגע לשיתוף הפעולה בסוריה

לשכת ראש הממשלה: נתניהו ופוטין שוחחו על איראן וסוריה. נשיא רוסיה הזמין את ראש הממשלה לביקור בשנה הבאה ונתניהו מצדו הביע תנחומים על מות אנשי הצוות בשריפת הצוללת הגרעינית. לפני שבועיים התקיימה פגישת פסגה משולשת

 • גרמניה: הסכים לנתח יהודייה וחזר בו

  תוכן מקודם

 • בנם של קדושים: נכד לרבי אלימלך מליז'ענסק מבקש עזרה

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

 • הרבו רחמים: אם לששה ילדים במצק קריטי

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח בטלפון עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין. המנהיגים דנו באיראן ובסוריה וביחסים בין המדינות. הנשיא פוטין הזמין את ראש הממשלה למוסקבה לציון 75 שנה לניצחון על גרמניה הנאצית. ראש הממשלה נתניהו הביע תנחומים על מותם של אנשי צוות הצוללת שנספו באסון.

נתניהו אמר לאחר השיחה: "שוחחתי בטלפון עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין. דנו באיראן ובסוריה וביחסים בין המדינות. הבעתי תנחומים על מותם של אנשי צוות הצוללת שנספו באסון. הנשיא פוטין הזמין אותי למוסקבה לציון 75 שנה לניצחון על גרמניה הנאצית".

לפני כשבועיים נערך מפגש פסגה בין היועצים לביטחון לאומי של רוסיה, ארצות הברית וישראל, בהשתתפות ראש הממשלה בנימין נתניהו, במלון אוריינט שבירושלים. היועצים דנו במשבר החמור עם איראן. בפתח הפגישה אמר נתניהו כי "הפסגה הזו מסמלת הזדמנות אמיתית להתקדמות באזור ובמיוחד בסוריה".

נתניהו דיבר על היחסים הקרובים של ישראל עם ארה"ב ועם רוסיה: "מערכת היחסים של ישראל עם ארה"ב הגיעה לגבהים חדשים תחת מנהיגותו של טראמפ. מערכת היחסים עם רוסיה הפכה להיות חזקה יותר מאי פעם בשנים האחרונות".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן