בין קרויזר לטקה –  משהו רקוב  במשטרת ישראל / יתד נאמן

עורך יתד נאמן הרב ישראל פרידמן במאמר מערכת חריף ביותר על התנהלותה של משטרת ישראל בתקופה האחרונה. "זה הטיח בי את תמונתו של היהודי שגוזרים את פיאותיו כשהרשעים המרצחים מחייכים מסביב. הפאות הקדושות כמעט נתלשו מפניו"

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

שוטר אחד ירה בסלומון טקה ואף שהנסיבות נבדקות, הארץ כמעט והתהפכה. שוטר אחר שמשך בפיאותיו של עצור קשור בידיו שלא התנגד למעצר, "ירה" בנשמתו של כל יהודי באשר הוא בכל רחבי העולם – וחוץ מהציבור החרדי, הארץ לא מזדעזעת ת"ק על ת"ק פרסה.

השוטר הנאלח הזה שהוא תוצר וקורבן של מערכת ערכים רקובה ופרי באוש של הסתה פרועה, "ירה" בזכרם של סבא שלי ושל סבא שלו – ושל הסבא שלהם. ידי עשו טמאות – גם אם הן מחוברות לגוף של בן אברהם יצחק ויעקב, נגעו לנו במקום תפילין ואנחנו זועקים בקול מר.

זה לא קרה בשנים הנוראות בגרמניה הארורה ההיא, אבל זה הטיח בי את תמונתו של היהודי שגוזרים את פיאותיו כשהרשעים המרצחים מחייכים מסביב. הפאות הקדושות כמעט נתלשו מפניו של אדם חרדי, כי יש כאלה במשטרת ישראל שמרשים לעצמם לעשות מה שעשו הנאלחים שבחיות האדם שצחנתם עדין עולה ממאורות הרפש של ההיסטוריה.

הפאות האלו היו תמיד לצנינים בעיני רשעי אומות העולם. הפאות האלה היו לצנינים גם בעיני רשעי ישראל שבעזרת המספרים יצרו רוב חילוני במדינת ישראל, אחרי שגזזו אותן בכוח ובעורמה מפניהם של ילדי העליות. לכן אין זה פלא שהפאות האלה היו טרף קל בידיו המגורמות והמגושמות של איש במדים שחורים בלי מגפים מסומרים, שגם אם הוא עצמו בוודאי איננו אנטישמי, הוא עשה פעולה אנטישמית. פעולה זו אפשרית, כי גם פוליטיקאים מרשים לעצמם להסית וללעוג לפאות של יהודים בצורה שהעורך הידוע לשמצה יוליוס שטרייכר לא היה עושה את זה טוב יותר, מבלי לשלם על כך שום מחיר פלילי.

משטרת ישראל לא הפיקה את הלקח. היא לא השעתה את השוטר ורק העבירה אותו תפקיד. אבל את הרעל הקטלני שנמצא בבסיסה של החברה בישראל ומאפשר זוועה כזו, את מצע הרקב שעליו צמחו פטריות הרעל, אי אפשר להעביר ולהעלים בזבנג וגמרנו. נחוץ כאן טיפול שורש.

אם ידיעה שהיתה מתאימה להתפרסם במדור "עולם יהודי" כתקרית אנטישמית עוברת לדאבוננו לעמודי החדשות, אם ידיעות אירופאיות ואמריקניות על מוסלמים או אנשי ימין קיצוני גלוחי ראש עוברים תרגום לישראלית, אז "משהו רקוב בממלכת ישראל" ונחוץ טיפול שורש דחוף בכל התשתית החינוכית, כי תחושות כאלו, כמו מילים וקריקטורות, יכולות להרוג ח"ו. אם אדם שמועסק ע"י מוסדות המדינה מעז לעשות מעשים ברוטאליים כאלה לעין המצלמות ואין מיצוי דין מהיר למען יראו, אז הבעיה ממאירה ומפושטת בכל הרשויות. 

זכותה וחובתה של משטרת ישראל לאכוף את הסדר הציבורי בנחישות ראוייה ולהפעיל את מה שצריך במידה הנכונה – שהרי לכך נוצרה. לכן, במקום שמשטרת ישראל תשקיע במסעות יח"צ וקטיף של תודות על דברים שהם מחובתה ותפקידה, במקום לנסות לשפר את תדמיתה הירודה, בראש ובראשונה מוטל על מפקדיה לבער את הקוצים האכזריים משורותיה ולטפל ביד קשה בכל תופעה מהסוג הזה ולא להחזיר לזכרון הקולקטיבי של העם היהודי, תמונות נוראות שנצרבו במכוות אש בנפשנו ומסרבות להתאדות מהזכרון. לא נשכח ולא נסלח.  

המאמר פורסם הבוקר כמאמר מערכת ביתד נאמן

11 תגובות

ומדוע החברה הדתית יושבת בחיבוק ידיים מדוע שתקתם בגירוש מגוש קטיף מדוע כשנער מוגבל בשיכלו הותקף במכות אתם שותקים גם אז בגרמניה הנאצית הובלנו כצאן לטבח אך היו מעט שהרימו ראש ונילחמו בידיים ריקות במרצחים בני השטן.
אתם צריכים ללמוד משהו מהנחישות של האתיופים לא ח"ו להתנהג כאספסוף אלים וואנדליסטי, אך כן לצאת בהמוניכם לרחובות להפגנות המוניות בלי פחד בכל הארץ ביחד ולהפיץ את המסר שיהודי דתי הוא בן של מלך מלכי המלכים ולא אסקופה נדרסת
נביחה קטנה בעיתון לא תעצור את שיירת האלימות המשטרתית.

כשהכו עד זוב דם את הבחור האוטיסט כולם הזכירו רק את הפרט שהבחור הוא אוטיסט ומה המשטרה מתעללת בו.
אני שואל אם הבחור אינו אוטיסט אלא בחור רגיל ונורמלי לכל דבר, כן מגיע לו כאלו מכות מזה האכזריות הזו של המשטרה, אם מורה בבית ספר או בחיידר היה מכה תלמיד עשירית או מאית או אלפית ממה שהשוטרים היכו אותו כל הארץ היתה מזדעזעת, אולי בצדק ואולי לא. אך מדוע לשוטרים מותר לפעול בכזו אלימות, זה נכון גם לגבי הבחור האוטיסט (גם אם הוא לא היה אוטיסט) וגם לגבי האתיופים וגם בכל הפגנה, יש הרגשה שלשוטרים מותר הכל.
דבר אחד מחזק אותי עצם הידיעה שאכן!!! אנחנו בגלות. ויש להתפלל לישועת ה' ביתר שאת וביתר עוז.

שתדעו לכם שמי שפגע בשחורים….החרדים, הכל התהפך והשחורים ….האתיופים פגעו בו…..מידה כנגד מידה לא בטלה מן העולם.
הסיבה לגלות היא שינאת חינם…גיזענות בין ספרדים לאשכנזים בן הלבנים לשחורים.
לעיתים רואים גזענות גלויה, ולעיתים הגזענות סמויה…בעיקר במיגזר החילוני בקבלה למקומות עבודה באקדמיה וכדומה.
מה שהיה בשואה השאיר אחריו שאריות ושובל של שינאה.
לצערינו, אנחנו לא רוצים להבין שהשכינה צועקת ובוכה , על כל מה שנעשה "שחורה אני ונאוה", "אל תראוני שאני שחרחורת"….בורא עולם מדבר איתנו, שנחזור לתורה לאחדות…..והמשיח יבוא ברחמים,אמן.

שהטמבלויזיה הישראלית יפסיקו כבר לשדר את הסדרה של פעולות המשטרה נגד הפשע כי א' זה לא מעניין כבר אף אחד כי כבר מכירים מי החולרות האלה וב' הם לא ראויים לשבח שצריך לספר עליהם. הם בזויים. והשיטה שלהם בזויה.
בוז לממשלה שנותנת לזה לקרות ובוז לאנשים שאני בספק על יהדותם שעובדים בשיטור.
בושה.

קדימה להצטרף למחאת העדה האתיופית הכוח ו השפעה יהיה יותר גדול

שתקתם מול האלימות הרצחנית של השוטרים כלפי הפלג הירושלמי.
מה חשבתם, שזה לא יופנה כלפיכם באיזשהוא שלב?

למען הצדק להצטרף למחאה של העדה האתיופית שזה יהיה מאבק של שחורים (חרדים אתיופים) כנגד מעשה האילמות של משטרה וככה נצליח להשפיע

הרב בלוי צודק צריך להפסיק כל היום להפגין זה יוצר שם רע מאד לציבור החרדי הרב שך היה נגד הפגנות

אני לא מבין מה ההשוואה בין יריה למוות בבחור לבין משיכה בפאות, מזעזעת ככל שתהיה, אגב יש גם תמונות שהנאצים ירו באנשים ואם הם היו מושכים לו באזניים לא יכלו לעשות את אותה דמגוגיה ולהיתפס על סטריאוטיפים מעוררי אמוציות

מה שעשו המשטרה זה כלום כשרואים ההפליות שקוראות באופן שותף בחברה. אשכנזים, ספרדים, שחורים, ירוקים, חילונים, דתי לאומי…

אני חושב קצת שהשוטרים צודקים שצריך לטפל בחרדים שעושים דברים כאלו אבל לא בצורה כזאת

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן