בכיר 'כחול לבן' טוען כי, "אנחנו יכולים לשבת לדבר עם כל אחד. החרדים לא נמצאים בכיס של אף אחד, גם לא ליברמן". על הקרע בראשות המפלגה בין לפיד ליעלון: "היו כל מיני דעות, זה לגיטימי, אנחנו לא מסתירים את זה. אני בעד הרוטציה"

בכיר 'כחול לבן' חבר הכנסת גבי אשכנזי טוען כי למפלגתו תהיה יכול להקים ממשלה אחרי הבחירות, "מה שאנחנו רואים זה שאין גושים. מה הוכח בבחירות האלה? כולם אמרו שלביבי יש גוש, אז למה ראש הממשלה לא הצליח להרכיב ממשלה? משום שאין לו גוש. אנחנו נוכל לשבת גם עם החרדים, לא רק עם ליברמן. ובכלל, הרעיון שלנו זה להיות המפלגה הגדולה, לקבל את מנדט ולפנות לליכוד ללא נתניהו".

בראיון ל'ווינט' אמר כי, "הגיע הזמן שתהייה פה ממשלת הסכמה לאומית רחבה בראשות כחול לבן, שתחזיר את מדינת ישראל לדרך השפויה, בגלל זה הצטרפתי לפוליטיקה". לדבריו, "אנחנו יכולים לשבת לדבר עם כל אחד. החרדים לא נמצאים בכיס של אף אחד, גם לא ליברמן". עוד הוסיף כי, "בכלל, אין לנו בעיה לשבת עם החרדים. אנחנו מדברים עם כולם ולא תהיה לנו בעיה להרכיב את הגוש".

אשכנזי התייחס לדיווחים על קרע בהנהגת המפלגה, "העניין הזה שיאיר לא בקמפיין זה קשקוש. בניגוד לפעם הקודמת שאיחדנו מפלגות בסערה והיינו פחות מאורגנים, הפעם לקחנו אנשי מקצוע – יש לנו אסטרטג איש מקצוע, יש לנו מנהל קמפיין איש מקצוע, יש לנו דוברות אשת מקצוע, יש לנו איש פרסום. האנשים של יאיר משולבים ויושבים, בזמן שאנחנו מדברים".

על דברי יעלון נגד הרוטציה אמר, "היו כל מיני דעות, זה לגיטימי, אנחנו לא מסתירים את זה. אני בעד הרוטציה ואני רוצה לומר לכם שהרוטציה הזאת לא הייתה סוד. הזכירו לציבור מבוקר עד ערב רוטציה-מוטציה, והבאנו הישג חסר תקדים. ובאמת הבשורה של כחול לבן היא שלראשונה אחרי המון זמן יש אלטרנטיבה שלטונית. אתמול היו סקרים, מי חוץ מכחול לבן יכולה להיות אלטרנטיבה שלטונית? אף אחת".

בכיר 'כחול לבן' התייחס להצטרפותו של יריבו מהצבא, אהוד ברק, לפוליטיקה, "אנחנו מברכים כל אחד שמצטרף לפוליטיקה, בטח מישהו כמו אהוד ברק. אנחנו לא מתעסקים בשמאל. אנחנו בעד חיבורים, ואנחנו נגד פיצולים. אם כניסתו לפוליטיקה של אהוד ברק תצליח לתרום לשלטון – אהלן וסהלן. מה הם יחליטו? אני לא יודע לדבר במקום עמיר פרץ או במקום הורוביץ או במקום ברק".