'מלכת השמיים' של אל על ביצעה את טיסתה האחרונה

מטוס הבואינג 747-400 הוותיק של אל על, שסימונו X-ELB ושמו "חיפה", נחת אמש בטיסת LY004 מניו יורק לתל אביב, בפעם האחרונה, וסיים את דרכו בחברה לאחר 25 שנות שירות. לפני מספר שבועות, אל על צירפה את מטוס הבואינג 787 דרימליינר

מטוס בואינג 747-400 של אל על, שסימונו X-ELB 4, נחת אמש בטיסת 004LY מניו יורק לתל אביב, בפעם האחרונה, וסיים את דרכו בחברה לאחר 25 שנות שירות. במהלך תקופת שירותו בצי, המטוס ביצע 11 אלף המראות ונחיתות וצבר 90 אלף שעות טיסה, המקבילות ל-1,600 הקפות של כדור הארץ.

מדובר במטוס הרביעי בצי 747-400 של אל על שיוצא משירות, כאשר נותרו שלושה מטוסים נוספים שצפויים לצאת משירות עד סוף חודש אוקטובר 19' ובכך למעשה הצי ייסגר באופן רשמי.

מטוס הבואינג 747-400 הוותיק של אל על, שסימונו X-ELB  ושמו "חיפה", נחת אמש (שלישי) בטיסת LY004 מניו יורק לתל אביב, בפעם האחרונה, וסיים את דרכו בחברה לאחר 25 שנות שירות.

המטוס, שזכה לכינוי "מלכת השמיים", החל את דרכו באל על בשנת 1994, כאשר למעשה שירת את לקוחות החברה לאורך כל שנותיו. במהלך שנות שירותו, המטוס שכלל 403 מושבים, פעל בעיקר בקווים שבין תל אביב לניו יורק, לונדון, פריז וברצלונה. כמו כן, שימש את הנוסעים בטיסות לבנגקוק.

רק לאחרונה, אל על נפרדה ממטוס המטען שלה, ה-ELF מדגם 747-400, שביצע את טיסתו האחרונה בחברה מליאז', בלגיה לתל אביב. ה-ELF שירת את אל על במשך 9 שנים במסגרתן הטיס כ-275,000 טון. שלושה מטוסים נוספים צפויים לצאת משירות עד סוף חודש אוקטובר 19' ובכך למעשה צי זה ייסגר באופן רשמי.

הוצאת המטוס משירות, הינה חלק ממהלך אסטרטגי של החברה להוצאת מטוסים ותיקים משירות והחלפתם במטוסים חדשים ומתקדמים. רק לפני מספר שבועות, אל על צירפה לצי מטוסי הדרימליינר החדשים שלה, את מטוס הבואינג 787 דרימליינר, שנקרא על השם העיר "אילת". מדובר במטוס הדרימליינר העשירי מתוך 16 מטוסים שצפויים להצטרף לצי החברה עד לשנת 2020.

7 תגובות

לא ממליץ לטוס ב אלעאל הסיבה ברורה יש להם תמיד משהוא נגד ערבים חקירות יותר מדי בהגזמה בלתי אפשרית כאילו מה אנחנו במיוחד רק לערבים חיפוש מיוחד התעללות בלתי נשכחת מי שהוא יוצא לבלות ולהנות הורסים לו את החוייה הייתי פעמים אייתם היום אם ישלמו לי על כרטיס לא עולה אייתם יש חברות יותר נחמדות מחפשים כן שואלים כן אבל לא מסתכלים עלייך כאילו אתה מוזר מדיי ואתה אחד מאלהה

לא נהנתי מאף טיסה אייתם יש להם משהוא דווקה נגד הערבים לא טס אייתם מוכן לבטל טיול או לשנות יעד אם נופל לי לטוס עם אל עאל לא כדיי יותר מדיי מגזמים עם הערבים

אם יש מישהוא רוצה להגיב אני מוכן לקבל כל תגובה בשמחה

אתה לא ערבי ולא מעכו אל תבלבל בשכל…

אם זה יעזור זה לא אישי .זה באמת יכול לעצבן שבודקים מזוודות ובאופן אישי בצורה יותר מדוקדקת .
אני יהודי ופעם הזמנתי טיסה באלעל מסין .
ועשו לי תחקיר.
לא נעים.
לא חייבים לטוס אלעל .רוב של הטיסות הם לא של אל על .

לערבי מעכו. תפסיקו לעשות פיגועים ויפסיקו לבדוק אותכם.

מצויין אל תטוס לא צריכים ערבים בטיסה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן