הגאון רבי יוסף ניסן מרבניה הבולטים של רמת גן ונציג ש״ס בעיר נכנסו הערב למעונו של של נשיא מועצת החכמים מרן חכם שלום כהן שליט״א כדי לקבל את הנחייתו והדרכתו כיצד לנהוג בעקבות פריצת הסטטוס קוו בעיר

בעקבות החלטתו החמורה של ראש עיריית רמת גן להפעיל תחבורה ציבורית בשבת תוך פריצת הסטטוס קוו בעיר, עלו הערב (רביעי) הגאון רבי יוסף ניסן מרבניה הבולטים של רמת גן ונציג ש״ס בעיר סגר״ע מנחם דוד למעונו של של נשיא מועצת החכמים מרן חכם שלום כהן שליט״א כדי לקבל את הנחייתו והדרכתו כיצד לנהוג.

מרן נשיא המועצת הביע את כאבו הגדול נוכח המגמה המסתמנת לפריצת חומות השבת ברמת גן ובערים נוספות ברחבי הארץ, וזעק: ״איך יהודי יכול לפעול לחילולי שבת? הלא כל ההצלחה של האדם תלויה בשבת״.

"לשבת יש מקום מיוחד": ההתבטאות של כרמל שאמה נגד תח"צ בשבת

מרן שמע מהנוכחים את השתלשלות האירועים ברמת גן ואמר כי ברצונו לדון עם יו״ר התנועה הרב דרעי בהיבטים השונים, ובימים הקרובים יקבל את החלטתו לגבי המשך הישארות ש״ס בקואליציה ברמת גן.

כזכור, מועצת העיר רמת גן אישרה אמש (שלישי) הפעלת מערך הסעות לאזורי הבילוי בתל אביב ולחופי הים בשבתות רח"ל. התוכנית כוללת שני קווי אוטובוס, אחד מקריית קריניצי במזרח העיר והשני בחניון הפארק הלאומי, שינועו בצירי תנועה מרכזיים ויאספו תושבים בתחנות האוטובוס הקיימות. 15 חברי מועצת העיר הצביעו בעד ושישה התנגדו, בהם חברי סיעת שס שנשארו בקואליציה.