פרץ וליצמן הערב.

"דנו בהתפתחויות הפוליטיות": יו"ר 'העבודה' הנבחר נפגש עם ח"כ ליצמן

יו"ר העבודה הנבחר נפגש הערב עם יו"ר יהדות התורה ח"כ יעקב ליצמן והשניים דנו בהתפתחויות הפוליטיות האחרונות. פרץ אמר כי "מפלגת העבודה בראשותי תהייה הבית הישראלי החם והמכיל ביותר בישראל". בשבוע הבא צפוי פרץ להיפגש עם יו"ר ש"ס דרעי

יו"ר העבודה ח"כ עמיר פרץ נפגש הערב (חמישי) עם יו"ר יהדות התורה, סגן שר הבריאות ח"כ יעקב ליצמן, השניים דנו בהתפתחויות הפוליטיות האחרונות. ח"כ פרץ אמר כי "מפלגת העבודה בראשותי תהייה הבית הישראלי החם והמכיל ביותר בישראל". פרץ הוסיף: "אני רואה בתורת ישראל כמסמך הסוציאליסטי החשוב ביותר שיש לעם ישראל". מאז נבחר לתפקיד יו"ר העבודה, קיים פרץ פגישות עם ראשי כל הסיעות בגוש המרכז שמאל. כעת נראה שיו"ר העבודה מתפנה לפגוש את ראשי המפלגות החרדיות, בשבוע הבא צפוי פרץ להיפגש עם יו"ר ש"ס אריה דרעי.


פרץ וליצמן הערב.

אתמול דיווחנו כי יו"ר העבודה נפגש עם יו"ר ישראל דמוקרטית אהוד ברק כדי לדון באפשרויות לשיתוף פעולה בבחירות הבאות. גם פרץ וגם ברק השמיעו בשבועות האחרונים קריאות התומכות בחיבורים ובאיחודים בקרב מפלגות השמאל. גורמים פוליטיים מעריכים כי השאלה מי יעמוד בראש הרשימה המשותפת תקשה על הסכמות בין השניים. ההערכה היא כי אם תהיה פריצת דרך היא תהיה לקראת מועד סגירת הרשימות, אולם בסביבת פרץ וברק מביעים פסימיות בנוגע לאפשרות כזו בשלב זה. בשונה מפגישות שקיים פרץ השבוע עם בני גנץ וניצן הורוביץ, שבסופם הופצה תמונה מחויכת משותפת, מפגישה זו לא הופצה תמונה.

ניסיון לאיחוד בגוש השמאל; גנץ: "אם ננצח נקים ממשלת אחדות"

במקביל, מקיים פרץ מגעים עם יו"ר גשר אורלי לוי-אבקסיס, מקווה לגבש איתה רשימה משותפת. לפי דיווח הערב ב'חדשות 12' – פרץ ולוי-אבקסיס שוחחו בטלפון כבר מספר פעמים על האפשרות של חבירה, והשניים צפויים להיפגש בשבוע הבא. יו"ר העבודה מציע רשימה משותפת. פרץ מעוניין למשוך אליו מצביעים מהימין באמצעות המסר החברתי של לוי-אבקסיס, ועל כן מחזר אחריה במרץ. למרות שלא עברה את אחוז החסימה בבחירות הקודמות, השיגה לוי-אבקסיס כמות גדולה של קולות, כ-70 אלף.


פרץ וליצמן הערב.

2 תגובות

אומרים מטאטא חדש מטאטא טוב.
והפעם המטאטא נמצא בשפם. תמיד ראיתי את פרץ כאיש עבודה עם מטאטא על השפם.
20 שנה יעברו הבנאדם לא משתנה. לא מזדקן והשפם עדיין מטאטא.

הסיבה שאני ועוד הרבה מחברי הצבענו ג' בבחירות האחרונות היא אמירתם הברורה של המפלגות החרדיות שילכו רק עם עם הימין.
ברגע שהם מתחילים לקרוץ לכיוון השמאל, לא אצביע להם בבחירות הקרובות וכן הרבה מחברי.
לא נהיה שותפים להתנתקות נוספת היל"ת.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *