ח"כ אבידר מישראל ביתנו ממשיך בקו המסית נגד החרדים של ראש מפלגתו - ליברמן, במהלך האירוע אמר כי "צריך להזיז את אריה דרעי ממשרד הפנים כדי שמועצות מקומיות יקבלו סיוע. צריך לשחרר את המקום של גפני בוועדת הכספים והמזל יזוז"

ח"כ מישראל ביתנו, אלי אבידר, תקף היום (שישי) בחריפות את אשת ראש הממשלה שרה נתניהו. "אני חושב שיש לה עוצמה יותר מכל ראשי הממשלה שכיהנו כאן בעשר שנים האחרונות", אמר הח"כ ממפלגתו של ליברמן באירוע "שישיתרבות" של קק"ל, בעמק המעיינות והוסיף כי "אם שרה נתניהו תתמנה לראשת ממשלה, אסמעיל הנייה לא יקבל 25 מיליון דולר במזוודות כל חודש, אלא 25 מיליון קרציות".

אבידר ממשיך בקו המסית נגד החרדים של ראש מפלגתו, במהלך האירוע אמר כי "צריך לשחרר את המקום של גפני בוועדת הכספים והמזל יזוז". הח"כ מישראל ביתנו המשיך לתקוף: "צריך להזיז את ליצמן כדי שתושבי ישראל יקבלו שירותי בריאות ראויים, צריך להזיז את אריה דרעי ממשרד הפנים כדי שמועצות מקומיות יקבלו סיוע, צריך לשחרר את סמוטריץ' ממשרד התחבורה כדי שהרכבת תעבוד בשבת".

הסתה: בישראל ביתנו השוו בין הרבנות לארגון הטרור דאע"ש

בליכוד זעמו על הדברים ומסרו בתגובה: "ליברמן שולח את אנשיו להשתלח בפראות נגד רעיית ראש הממשלה. ככה זה שכאין שום דבר להציע חוץ ממילים ריקות ואפס מעשים – משתוללים ומקללים. ליברמן צריך להתבייש".