ח"כ אלי אבידר היום. צילום: מיכאל חורי, מערך ההסברה של קק"ל

הח"כ מ'ישראל ביתנו' השתלח באשת רה"מ; הליכוד: "ליברמן צריך להתבייש"

ח"כ אבידר מישראל ביתנו ממשיך בקו המסית נגד החרדים של ראש מפלגתו - ליברמן, במהלך האירוע אמר כי "צריך להזיז את אריה דרעי ממשרד הפנים כדי שמועצות מקומיות יקבלו סיוע. צריך לשחרר את המקום של גפני בוועדת הכספים והמזל יזוז"

ח"כ מישראל ביתנו, אלי אבידר, תקף היום (שישי) בחריפות את אשת ראש הממשלה שרה נתניהו. "אני חושב שיש לה עוצמה יותר מכל ראשי הממשלה שכיהנו כאן בעשר שנים האחרונות", אמר הח"כ ממפלגתו של ליברמן באירוע "שישיתרבות" של קק"ל, בעמק המעיינות והוסיף כי "אם שרה נתניהו תתמנה לראשת ממשלה, אסמעיל הנייה לא יקבל 25 מיליון דולר במזוודות כל חודש, אלא 25 מיליון קרציות".

אבידר ממשיך בקו המסית נגד החרדים של ראש מפלגתו, במהלך האירוע אמר כי "צריך לשחרר את המקום של גפני בוועדת הכספים והמזל יזוז". הח"כ מישראל ביתנו המשיך לתקוף: "צריך להזיז את ליצמן כדי שתושבי ישראל יקבלו שירותי בריאות ראויים, צריך להזיז את אריה דרעי ממשרד הפנים כדי שמועצות מקומיות יקבלו סיוע, צריך לשחרר את סמוטריץ' ממשרד התחבורה כדי שהרכבת תעבוד בשבת".

הסתה: בישראל ביתנו השוו בין הרבנות לארגון הטרור דאע"ש

בליכוד זעמו על הדברים ומסרו בתגובה: "ליברמן שולח את אנשיו להשתלח בפראות נגד רעיית ראש הממשלה. ככה זה שכאין שום דבר להציע חוץ ממילים ריקות ואפס מעשים – משתוללים ומקללים. ליברמן צריך להתבייש".

3 תגובות

אם ליברמן לא יקבל 61 מנדטים, נראה לי שאין לו שו סיכוי לשבת בשום ממשלה.
במי הוא עוד לא השתלח בפראות?

השקרן הזה לפני הבחירות התראיין פה ואמר שהכל משחק ויש הסכמים לגביי חוק הגיוס ולא העבירו את החוק כדי שיהיה על מה למכור בבחירות אבל ישר אחרי הבחירות תקום ממשלה והחוק יעבור בלי שום בעיה

הרבי מצאנז זצ"ל אמר שכל פעם שיש הסתה
על היהדות זה חיפוי פוליטי ותקשורתי על כשלונות לאומיות למדינה .

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *