הותר לפרסום כי זאב דולינסקי הוא הבכיר החשוד שנחקר באזהרה בחשד שסייע לחברת תרופות ישראלית לשווק את עצמה במקביל לעבודתו בבית הנשיא. בהנהלת בית הנשיא הבהירו כי לנשיא אין קשר לאירועים וישתפו פעולה עם חקירת המשטרה

לאחר הפרסום ביום שישי כי עובד בכיר בבית הנשיא נחקר, בשעה האחרונה הותר לפרסום כי מדובר בזאב דולינסקי, יועצו של הנשיא שמלווה אותו כמעט שני עשורים. דולינסקי נחקר בחשד שהשתמש במעמדו ובתפקידו כדי לקבל טובות הנאה תמורת קידום עניינם של אחרים. מבית הנשיא נמסר כי הם עודכנו בפרטי המקרה וכי לנשיא ראובן ריבלין אין קשר לאירועים הנחקרים.

לפי החשד, דולינסקי, שנחשב למקורב לנשיא ועובד עמו שנים רבות, היה שותף בחברה ישראלית שפיתחה תרופה לצהבת, ועיקר עבודתו היה סיוע בפיתוחה מחוץ לישראל. בחקירתו טען כי את הייעוץ נתן שותפו וכי עבודתו דווחה לרשויות המס כחוק. במשטרה חושדים כי העבירות החלו עוד כשריבלין כיהן כיו"ר הכנסת.

פרקליטו של דולינסקי, עו"ד ששי גז אמר: "במעשיו לא נפל רבב והם היו חוקיים לחלוטין. כל שעשה היה על פי החוק הוא אף דיווח לרשויות המס כנדרש החשוד שיתף פעולה עם חוקרי המשטרה והשיב על כל השאלות". לדבריו של עו"ד גז למשטרה עדיין לא ברור לחלוטין אם מדובר בעבירה על החוק

מהמשטרה נמסר כי, במסגרת חקירה המתנהלת ביחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בלהב 433, נחקר באזהרה ביממה האחרונה עובד ציבור. מדובר בחקירה הקשורה לעבירות מתחום טוהר המידות ונוגעת לחשוד עצמו. החקירה מתנהלת ביחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בלהב 433 ובליווי פרקליטות מיסוי וכלכלה.