צילום: יונתן סינדל ודוד כהן / פלאש 90

בג"ץ נגד דרעי: אין לקיים שימוע לרון קובי לפני החלטת בית המשפט

בג"ץ הוציא היום צו ביניים למשרד הפנים, לפיו הוא אוסר לקיים לראש עיריית טבריה רון קובי שימוע לפני פיטורים, עד להחלטתו בעתירה שהגיש קובי בשבוע שעבר. על פי החלטת בית המשפט, הדיון עוד עשרה ימים. קובי: "מכה קשה לאריה דרעי"

בג"ץ הוציא היום צו ביניים למשרד הפנים, לפיו הוא אוסר לקיים לראש עיריית טבריה רון קובי שימוע לפני פיטורים, עד להחלטתו בעתירה שהגיש קובי בשבוע שעבר. על פי החלטת בית המשפט, הדיון יתקיים לא יאוחר מה-31 ליולי, כלומר עוד עשרה ימים.

קובי הגיב להחלטה ואמר, "מכה קשה לאריה דרעי ולמשרד הפנים בבג״צ, רון קובי ראש עיריית טבריה קיבל צו בינים המורה על דחיית השימוע בעיניינו עד לדיון בעתירה". לדבריו, "בג״צ הוכיח היום בהחלטה תקדימית יוצאת דופן שהוא יוצא נגד סמכות שר הפנים להדיח ראש עיר, המשמעות היא שבית המשפט מבין שטבריה חייבת להשאר עיר חילונית".

כזכור, ראש עיריית טבריה הגיש בשבוע שעבר עתירה למתן צו על תנאי נגד הכוונה להזמינו לשימוע לפני פיטורים. "אריה דרעי התבלבל, אנחנו בבית המשפט העליון אחרי הגשת עתירה למתן צו על תנאי, שר שנמצא בממשלת מעבר מנסה לכפות את החלומות של על טבריה תוך פגיעה בדמוקרטיה", אמר לאחר הגשת העתירה.

במשרד הפנים העבירו לאחרונה לקובי את ההזמנה לשימוע שהיה אמור להתקיים ביום ראשון בעוד כשלושה שבועות, בתאריך כ"ה בתמוז. את השימוע היה אמור לערוך לקובי מנכ"ל משרד הפנים ולא השר דרעי עצמו, ובמהלכה יצטרך להסביר את פשר התנהלותו ואי יכולתו להעביר את תקציב העירייה במליאת מועצת העיר במשך 5 ישיבות מועצה.

בתוך כך, קובי קיבל היום בצהריים אישור רשמי מרשם המפלגות על רשימת מפלגתו החדשה 'הימין החילוני. "מפלגה חדשה הוקמה בישראל. רשמית: מפלגת הימין החילוני בראשות רון קובי נרשמה הבוקר ברשומות. מברוק, המפלגה החידה שתעצור את הכפייה החרדית בכנסת ובמדינה", אמר קובי וחתם, "בשם השם נעשה ונצליח".

11 תגובות

עפרא לפומיה

לפטר אותו בלי שימוע, חוצפה של בגץ שוב מתערבים בדבר שלא שייך עליהם, האם ככה הם דואגים לטובת העיר, כעת רואים ששקד לא שינתה כלום הבגץ הוא אותו בגץ

שוב מוכיח בגץ את שנאתו לדת, מדובר באדם שהוא אבן נגף לטבריא, אין לו קואליציה, כל היום הוא עומד ומסית נגד החרדים וחוץ מזה לא עושה כלום לטובת העיר, שר הפנים מוסמך וחובתו למנות ועדה קרואה ובא בגץ ומתערב, פשוט חוצפה

סתום לפחות תסתיר את זה שהבג"ץ פועל ממניעים אחרים חוץ מהדיון אם בסמכותו של שר פנים בממשלה זמנית לפטר ראש עיר

יופי, תעוף על עצמך עוד קצת…!
הנפילה מהגובה כואבת הרבה יותר!
היכון להתרסקותתתת

אני לא מבין אתם חושבים שהוא… קורא את הטקסטים שלכם??

נראה לכם ש"הצדיק" קורא את הטקסטים שלכם דפדפו הלאה!

רון קובי המתוקקקק
הביתה חמודי נגמרו משחקים העם לא סובל אותך עוד שניה אחת!!!

אדם קטן וחסר חשיבות

ללא ספק הוא מצליח מאוד בתחום הפרסום, אם אנחנו כל-כך בטוחים בטעות המרה של תושבי טבריה שבחרו בו , אז פשוט לא להתייחס אליו ולא לכתבות, לא לשתף פעולה בפרסום שלו. אנשי האתרים יפסיקו לעדכן על עוד שטות שהוא עושה והשקט יחזור לכנו .

הוא לא יצליח בכלום

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן