הערב נחשפו פרטים חדשים מחקירות ראש הממשלה בהם אמר כי לא ידע שאשתו מקבלת בקבוקי שמפניה מהמיליארדר ארנון מילצ'ן. לדבריו: "לי אין בעיה להכניס את היד לכיס; כשגיליתי שמילצ'ן שילם על יאיר בלוס אנג'לס הוריתי להחזיר את הכסף"

פרטים חדשים מחקירות ראש הממשלה בנימין נתניהו נחשפו הערב (ראשון) בהם אמר ראש הממשלה כי לא ידע שאשתו מקבלת בקבוקי שמפניה מהמיליארדר ארנון מילצ'ן. כך דווח הערב ב'חדשות 12'. לפי הדיווח נתניהו אמר: "לי אין בעיה להכניס את היד לכיס" עוד אמר נתניהו "כשגיליתי שמילצ'ן שילם על שיעורי המשחק של יאיר בלוס אנג'לס הוריתי להחזיר את הכסף".

על ההטבות ממילצ'ן:
חוקר: אתה ידעת שבאופן עקבי היה פה קו אספקה של בקבוקי שמפניה לביתך?
נתניהו: לא ידעתי דבר וחצי דבר
חוקר: רעייתך קיבלה במשך שבוע אחד עשרים בקבוקי שמפניה, אתה יכול לעשות פרצוף של מגחך
נתניהו: אני עושה… אני ואשתי, צריך להבין את זה, אני לא יודע כשהיא מדברת עם הדס והדס באה… נודע לי בדיעבד, הדס הייתה, לא הייתי, אין לי מושג מה הן מדברות ביניהן. אין לי מושג אני לא יודע. אני באמת לא יודע, אני עובד שבע עשרה שעות, מאיפה אני יכול לדעת? אני לא בודק מה היא קיבלה, איך היא קיבלה, ממי היא קיבלה, אין לי מושג

נתניהו: אני רוצה שתדעו יש דברים שהיא לא יודעת שאני יודע עליה והיא לא יודעת עלי. דוגמא אחת שממחישה את זה זה אצל ארנון מילצ'ן ויש לזה השלכות. אני לא ידעתי את זה אבל יאיר אחרי התיכון נדמה לי, הולך מתארח אצל ארנון בלוס אנג'לס. בא ללוס אנג'לס וארנון כנראה בידיעתה של שרה, אני לא ידעתי את זה, מממן לו שיעורי משחק. כמה אלפי דולרים. ולי זה נודע בדיעבד. אני לא ידעתי את זה, הנה עובדה חיה ואמרתי תשמעו – אני לחינוך של הבן שלי, אני רוצה לדאוג…מה אני רוצה שארנון מילצ'ן ישלם את שכר הלימוד של יאיר? באוניברסיטה?
חוקר: ששלחת את יאיר או שרעייתך שלחה, אתה לא ידעת שהוא עושה שיעורי משחק בארצות הברית?
נתניהו: לא. לא ידעתי
חוקר: אז רעייתך ידעה?
נתניהו: יכול להיות

חוקר: מה האבחנה שאדוני עושה בין שיעורי משחק שהוא מממן או אירוחים (סיגרים משקאות), למה אתה עושה את האבחנה?
נתניהו: אני רוצה לדאוג לחינוך של הבן שלי
כורש: אז החזרת למילצ'ן את האלפי דולרים? מיוזמתך?
נתניהו: וודאי. מיוזמתי

חוקר: אתה רוצה שאני אספר לך איך זה היה? לרענן את זכרונך? אתה קיבלת חשבונית, הדס פנתה לעוזר שלך שלחה לו חשבונית וביקשה שהזוג נתניהו שישלם על זה. שום דבר לא קרה ביוזמתך.
נתניהו: או באמת, אז אני אומר לך שברגע שאני שמעתי את זה אמרתי לשלם את זה מיד . אני לא זוכר איך זה היה… לי אין בעיה להכניס את היד לכיס
חוקר: אתה העלית את זה אדוני, (אומרים) שלך יש בעיה קשה מאוד להכניס את היד לכיס. כולם אומרים: תמיד אין לו כסף, תמיד אין לו ארנק ותמיד הוא לא מוציא כסף
נתניהו: תקשיב לי טוב, שמעתי את הטענה שלך ועכשיו תשמע את התשובה שלי. לי אין בעיה להכניס את היד לכיס. אתה שומע מה שאני אומר לך?