באדיבות המצלם

התושבים טוענים: עיריית בית שמש מתנכלת לארגוני הצדקה

ביממה האחרונה נתלו שלטי ענק ומודעות פרסום ברחבי השכונה ובסמוך לבתי הכנסת. אלא ששעות ספורות לאחר שנתלו השלטים, מספר עובדי עירייה שהגיעו למקום תלשו את כל שלטי הקופות והסירו כל זכר למודעות הקמפיין ללא הסבר המניח את הדעת


באדיבות המצלם

במהלך הימים האחרונים החליטו ארגוני הצדקה בשכונת חפציבה שבבית שמש לצאת בקמפיין ענק להגדלת התרומות, עקב כך שיותר ויותר משפחות פונות לבקשת סיוע ובקשת עזרה.

במהלך היממה החולפת נתלו שלטי ענק ומודעות פרסום ברחבי השכונה ובסמוך לבתי הכנסת במטרה לעורר את רחמי הלב של התושבים למען עניי העיר שמשוועים לעזרה. אלא ששעות ספורות לאחר שנתלו השלטים, מספר עובדי עירייה שהגיעו למקום תלשו את כל שלטי הקופות והסירו כל זכר למודעות הקמפיין ללא הסבר המניח את הדעת.

אחד מתושבי השכונה ששוחח עם 'חדשות JDN' טוען "במשך למעלה מעשור מפרסמים ברחבי השכונה מודעות הקוראות לסייע למשפחות נזקקות וכן עבור מימון טיפולים רפואיים למשפחות שיקירהן ל"ע חלה במחלות קשות, עכשיו אחרי שנבחרה ראש עיר לא חרדית, היא מנסה לשנות את הסדר ומסירה את השלטים ללא התחשבות במצוקותיהן של המשפחות".

עד ראיה אחר טען "בחודשים האחרונים העירייה בכלל לא דואגת לצרכי השכונה האמיתיים ובקושי שדואגים לנקיון השכונה, מוזר מאוד שפתאום העירייה ממהרת להסיר שלטים שעוסקים בתרומות עבור משפחות נזקקות שמתקשות לסגור את החודש".

תגובת עיריית בית שמש לא התקבלה. נפרסמה לכשתתקבל.

3 תגובות

האזורים החרדיים בבית שמש הם מהמוזנחים שבארץ!!

למה נותנים להם להוריד? די לנחיתות. הגיע הזמן שנדע לעמוד מנגד.

נכון מסכימה איתך גם אני תושבת בית שמש והאזורים החרדים הכי מוזנחים לעומת אזורים שמעורבים חרדי ודתי לאומי וכ'ו הכי מסודרים ומטופחים כי שם משקיעם יותר ואפה שחרדי מזניחים

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן