למעלה ממאה שדכנים חדשים בקורס הראשון של "הגפן"

נדמה שזה לראשונה בהסטוריה, קורסים להכשרת דור חדש של השדכנים, כמה פשוט, כמה גאוני. איך לא חשבו על זה קודם, שואלים רבים ותמהים, כנראה שהתירוץ הוא מגלגלין זכות ע"י זכאי, ארגון הגפן בראשותו של הגאון רבי חיים שמרלר שליט"א רב ביהמ"ד היכל צבי צאנז רודניק וראש ישיבת חיי תורה, שמפתיע כל פעם מחדש במיזמים ברוכים לטובת כלל ישראל.

ובכן לא עבר חודש מאז פורסם על המיזם החדש של הגפן להרחבת מעגל השדכנים והכשרת דור חדש של שדכנים, ובמערכת נקלטו למעלה מארבע מאות פניות של אברכים ובעלי בתים המעונינים להפוך לשדכנים להיות שותפים במעשי בראשית ובמצוה הגדולה והחשובה הנכללת בפרו ורבו ומילאו את הארץ, המצוה הראשונה בתורה. דא עקא שרבים מאוד בקרב ישראל דובאים וכואבים על עיכוב הזיווג ומייחלים בשברון לב לשבירת הצלחת בשטו"מ, ובדיוק לתוך עומק הבעיה ובליבו נכנס ארגון הגפן.
הארגון שפתח את דלתותיו ושעריו לפני שבע שנים, הוכיח שברצון עיקש ועקבי אפשר להגיע להצלחות אדירות כאשר קרוב לארבע אלף שידוכים נסגרו ע"י שדכני הגפן, פעילות הארגון חובקת עולם ומלואו, משרדיו הראשיים ברחוב רבינו גרשום בירושלים וכן בית הגפן בביתר עילית אשר נבנה ע"י הנדיב הרב יעקב מרדכי יוז'עף שליט"א שוקקים חיים ומפכים חיים אל תוך ליבותיהם של ישראל, ספרים עבי כרס ובהם פרטיהם של חמשת אלפים המחכים לישועת ה', נדפסים ומחולקים חינם אין כסף לחמש מאות שדכני הגפן, ארבע עשרה מהדורות כבר יצאו לאור, ועידות מפוארות וענקיות נערכות מידי פעם למאות השדכנים.
ועתה במיזם המהמם והמרגש, הכשרת דור חדש לשדכנים, הקורס הראשון שנערך בליל כ' תמוז, נפתח בדברי ברכה וחיזוק מפי הגר"ח שמרלר שליט"א ומפי ראש ישיבת יד אהרן הגאון רבי יהושע אייכנשטיין שליט"א, כאשר את ניהול הקורס נמסר בידי אמן ההנחיה הרב משה ליב הגר שריתק במשך שעות את כלל השדכנים.  כלל ישראל קיבל מאה שדכנים חדשים, ועוד היד נטויה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *