צילום: אהרון קרון / פלאש 90

אלעד: פרוש ימנה את אבי דיין לסגן; מנכ"ל העירייה יודח

ראש עיריית אלעד ישראל פרוש מתכוון למנות בישיבת מועצת העיר את אבי דיין לסגנו. כמו כן, ימונה שמעון סויסה, איש אמונו של פרוש למנהל לשכת מנכ"ל העירייה. פרוש מתכוון גם להחליף את המנכ"ל הנוכחי קשש, וימנה את שי נתן לתפקיד המנכ"ל

בעיריית אלעד מתכוונים לכנס מחר ישיבת מועצה מיוחדת שלא מן המניין ובה בין היתר מתכוון ראש העיר ישראל פרוש למנות סגן ראש עירייה חדש, מינויים נוספים בוועדות השונות וכן אישור הקצאות לעמותות ובתי כנסת.

על פי הדיווח של העיתונאי איתי גדסי, ראש העיר ישראל פרוש ימנה את אבי דיין לסגנו. כמו כן, ימונה שמעון סויסה, איש אמונו של פרוש למנהל לשכת מנכ"ל העירייה. פרוש מתכוון גם להחליף את המנכ"ל הנוכחי זאב קשש וימנה ככל הנראה את שי נתן לתפקיד המנכ"ל.

כזכור, מערכת הבחירות בעיר אלעד הייתה סוערת במיוחד וכללה אף את התמודדותו של יצחק פינדרוס מטעם דגל התורה שנפסל על ידי בית המשפט ומועמד מטעם ש"ס ברק צברי. בסופה זכה בראשות העיר בפעם הנוספת ישראל פרוש מאגודת ישראל, ההחלטה בראשית ימיה של מועצת העיר שלא להיכנס לקואליציה, הקשתה על תפעול וניהול תקציב העיר ללא רוב במועצת העיר לראש העירייה.

רק לאחר כחצי שנה מתוצאות הבחירות לרשויות המקומיות, סיעת ש"ס באלעד הודיעה על חתימה וכניסה לקואליציה בראשות ראש העיר ישראל פרוש וזאת לאחר שדגל התורה חתמה על הסכם קואליציוני עם פרוש.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *