יו"ר 'ישראל ביתנו' טוען כי "יש עסקה סגורה בין נתניהו לעמיר פרץ על הצטרפות מפלגת העבודה לקואליציה מיד לאחר הבחירות - התמורה היא תמיכתו של נתניהו בעמיר פרץ בהתמודדות לנשיאות". פרץ: "אם נחליט על עסקה מלוכלכת נפנה לליברמן שיתווך בה"

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן טען הבוקר (חמישי) כי עמיר פרץ מתכוון להצטרף לממשלת נתניהו: "הקשבתי בקשב רב לדבריהם של עמיר פרץ ודוד ביטן בימים האחרונים. ברור לי מעל ומעבר לכל ספק שיש עסקה סגורה בין נתניהו לעמיר פרץ על הצטרפות מפלגת העבודה לקואליציית הלכה של נתניהו מיד לאחר הבחירות".

לטענת ליברמן, נתניהו הבטיח בתמורה לתמוך בו לנשיאות, "התמורה היא תמיכתו של נתניהו בעמיר פרץ בהתמודדות לנשיאות. שני הצדדים יכולים להכחיש את דבר העסקה מהיום עד ה- 17 בספטמבר, אבל כל בר דעת שרואה את ההתנהלות של הצדדים ומקשיב למוזיקה של הדברים מבין שבמקרה הנ"ל מדובר בריקוד טנגו לוהט של השניים".

ממפלגת העבודה-גשר נמסר בתגובה לדברי ליברמן: "ליברמן הוא המומחה מספר אחת לעסקאות אפלות. לא נשב עם נתניהו ולא ננהל מו"מ עם נתניהו. נקודה. ברור לחלוטין שגם ליברמן וגם נתניהו רואים את מגמת הזרימה של אנשי ימין לעבודה גשר. היה ראוי למלבין של נתניהו לאורך כל השנים שיצתנע קצת, אבל הוא המומחה לקומבינות ולעסקאות מפוקפקות ולכן הוא ממציא מעשיות שלא היו ולא נבראו. אם נחליט על עסקאות כאלה נדע לפנות למומחה מספר אחד לעסקאות אפלות".

יו"ר העבודה עמיר פרץ הגיב גם הוא לטענת אביגדור ליברמן לפיה קיימת עסקה בינו לנתניהו על תמיכה בו לנשיאות בתמורה לכניסה לממשלה עתידית: "היכולת של ליברמן להמציא שקרים היא ידועה. אינני מועמד לתפקיד נשיא המדינה נקודה. לא נשב עם נתניהו, לא ננהל מו"מ איתו. אם נחליט על עסקה מלוכלכת נפנה לליברמן שיתווך בה".